Як відновити сім-карту Лайф

Існує безліч причин, які змушують операторів блокувати сімки, але зазвичай абонентів хвилюють не дії мобільного компанії, а те, як розблокувати сім-карту Лайф. На щастя, ніяких складнощів при відновленні сімки не виникне.

Користувачам достатньо усунути причину блокування і просто привести карту в робочий стан, скориставшись наведеними нижче інструкціями.

Часті причини блокування сім-карт

як відновити сім карту лайф

Існує 3 основні причини блокування сімок:

  • перша – при неодноразовому неправильному введенні пін -коду;
  • друга – з ініціативи оператора;
  • третя – по бажанню абонента.

Якщо в першому і останньому випадку все очевидно, то другий викликає питання. Користувачам потрібно пам’ятати, що Lifecell блокує карти власних клієнтів у випадках, коли на рахунку тривалий час немає грошей (негативний баланс), коли сімка не використовується більше півроку (в такому випадку номер виводиться з обігу і надходить в повторний продаж) або при шахрайських діях абонента.

При цьому в останньому випадку відновити сім-карту буде вкрай непросто.

Як відновити сім-карту Лайф якщо довго не користувався

Щоб відновити картку Лайф, яку абонент тривалий час не використовував, розумніше відразу зателефонувати до контакт-центру. Також абонент може ввести PUK-код, який відновлює роботу карти.

ПУК-код вказаний на пластиковій картці, до якої кріпилася сімка. Зазвичай він закритий спеціальним захисним шаром, що приховує важливу інформацію від сторонніх. Щоб побачити потрібну комбінацію, досить стерти захисний шар і подивитися на цифри, що знаходяться під ним.

Якщо немає PUK-коду

Користувачі рідко зберігають картку, де вказано пін і пук-код. При цьому, якщо забутий пін-код можна замінити універсальної комбінацією Life 1111, то з забутим puk-кодом все складніше.

Щоб відновити втрачені цифри, потрібно звернутися до служби підтримки, зателефонувавши за номером 5433 і розповісти про проблему консультанту, що відповів. Він допоможе відновити ідентифікаційний модуль і повернути сімку в робочий стан.

Які дані знадобляться

ПУК-код – це конфіденційна інформація, тому для його отримання потрібно довести, що в call-центр подзвонив справжній власник сім-карти. Для цього потрібно:

  • назвати номери, на які найчастіше відбуваються дзвінки (або назвати трьох останніх співрозмовників);
  • розповісти про останні здійснені фінансові операції.

Клієнтам на контракті досить вказати паспортні дані. Переконавшись в чесності того, хто дзвонить, оператор повідомить йому код активації або допоможе з отриманням нової сім-картки замість старої.

Скільки коштує відновити сім-карту Лайф в Україні

як активувати стару сім карту лайф

Щоб відновити сім-карту Лайф, абонентам не потрібно платити. Виняток становлять лише 2 випадки:

  • коли потрібна заміна сім-карти;
  • або при блокуванні через негативний баланс.

При цьому варто відзначити, що члени клуби Платинум зможуть відновити сім-карту без додаткової оплати. Більш того, їм можна отримати додаткову резервну сімку для другого смартфона і користуватися нею в міру необхідності.

Розблокувати через інтернет або ОК

Відновити сімку онлайн можна в разі, якщо блокування сталося за бажанням користувача. Також через інтернет можна зв’язатися з операторами підтримки. Вони підтвердять, що розблокувати сім-карту Лайф без пук-коду неможливо, і підкажуть правильну комбінацію введення.

Правда, перед цим доведеться відповісти на кілька запитань для ідентифікації.