Додаток «Мій Lifecell»

Щоб полегшити користувачам процес взаємодії з сайтом і поліпшити доступність основних функцій мобільного оператора, було розроблено додаток «Мій Lifecell». Це особливий сервіс самообслуговування, який дасть доступ до ряду можливостей номера через мобільний пристрій або ПК. Тому розглянемо, що таке «Мій Лайфселл».

Умови використання програми

особистий кабінет лайф

Особистий кабінет Лайф доступний кожному абоненту даного мобільного оператора. Для реєстрації потрібно тільки мати діючий номер від Life, оскільки при вході в особистий кабінет потрібно здійснити підтвердження за допомогою SMS.

«Мій Лайф» – назва сайту, а також мобільного додатку, який дублює в більш зручній для мобільних пристроїв формі всю інформацію з основного ресурсу. Щоб скористатися ним, необхідно:

 • Мати номер Лайф;
 • Завантажити сам додаток;
 • Зареєструватися в ньому або на сайті;
 • Підтвердити доступ введення коду з СМС.

Завантажити додаток можна на Android і iOS. В обох варіантах набір можливостей, обслуговування не відрізняються один від одного.

Єдине «але» тільки для користувачів – на андроїд є функція поповнення балансу, а також можливість використання віджетів. Для багатьох користувачів такі маленькі переваги можуть зіграти вирішальну роль при установці mylifecell.

Як зареєструватися

Реєстрація в «Мій лайфселл» досить проста:

 • Потрібно завантажити додаток по одному з посилань. Важливо враховувати пристрій, на який буде проводитися установка програми.
 • Вказати у реєстраційному полі свій номер телефону.
 • Отримати смс з підтвердженням.

На Андроїд і iOS установка почнеться автоматично після того, як ви натиснули кнопку завантажити мій лайфселл, а ось на ПК необхідно запустити файл програми та слідувати підказкам.

Як увійти в особистий кабінет «Мій Lifecell»

Після реєстрації проводиться автоматичний вхід в систему life. В інших же ситуаціях необхідно провести наступні дії:

 • Відкрити додаток або сайт;
 • Ввести логін, яким є безпосередньо сам номер телефону;
 • Отримати смс з паролем і ввести його.

Щоб отримати пароль, використовуйте один з двох методів: послати смс на 123 зі словом Parol або скористатися швидкої командою *123*779#. При другому варіанті на екрані будуть спливати підказки, за якими і треба слідувати. Всі дії здійснюються безкоштовно на території України.

В особистому кабінеті формуються звіти про платежі, можна оплачувати мобільний зв’язок, перекази коштів і отримувати масу інших можливостей. Процес користування додатком значно прискорює всі дії користувача.

Переваги використання програми

додаток lifecell

При вході в додаток автоматично здійснюється перехід до розділу з основною інформацією, яка може бути цікава абонентам. Зокрема, тут ви знайдете сам номер телефону, назву тарифу, що діє, стан рахунку, відомості про Puk/Pin, мову обслуговування та інші дані.

Тепер всі дані будуть доступні вам в будь-який час без необхідності спілкування з операторами або введення будь-яких запитів і швидких команд. В системі крім інформації також знайдете і два інших корисних розділи:

 • Платежі з витратами;
 • Тарифи, послуги;
 • Підтримка 24/7;
 • Особистий та бонусний баланс.

Тепер номер можна подивитися в особистому кабінеті lifecell. Функцію активують за допомогою натискання на зображення чоловічка (його ви знайдете, подивившись на верхній правий кут екрану). Як тільки на нього натиснете – показується номер поруч з кнопкою виходу. Ну або просто досить перейти в розділ з основною інформацією.

Ще один приємний бонус для абонентів мобільного додатка – можливість отримати подарунки у вигляді 1 Гб інтернету, 100 СМС по Україні та інші. Досить перейти в розділ «Shake & Win», потрясти телефон і насолоджуватися отриманим подарунком, який автоматично буде значитися по вашому номеру.