PUK-код lifecell – навіщо потрібен і де знайти

Пук-код Лайф – це друга комбінація цифр після пін-коду, яка допомагає запобігти блокуванню телефону. Її використовують, коли був неправильно введений pin. Це своєрідний запобіжний засіб: користувач захищає дані, але не втрачає доступ до вмісту сім-карти.

Як дізнатися PUK-код Лайф

як дізнатися puk код лайф

Щоб дізнатися PUK-code Lifecell досить просто подивитися на упаковку від сім-карти. Саме на ній вказуються основні заводські дані:

  • Номер телефону;
  • Стандартний пін-код;
  • PUK-код.

Деякі користувачі Lifecell не зберігають упаковки, через що і виникають в подальшому труднощі з експлуатацією номера і захистом. Тому для них пропонується скористатися запасним варіантом:

  • Зателефонувати в контакт-центр допомоги на 5433;
  • Вказати три популярних для дзвінків номери;
  • Вказати останні три вихідних дзвінки.

Після цього оператор повідомить необхідну для розблокування пристрою комбінацію чисел. Абоненти можуть звернутися до оператора або у відділення зв’язку Life з документами і дізнатися puk-код life.

Використання карти в ряді ситуацій стає неможливим, через що потрібно провести відновлення номера. Так абонент зможе використовувати свій номер, але дані і телефонна книга будуть втрачені.

Чи є стандартний puk-код на Лайф?

puk код lifecell

Як і у випадку з пін-кодом, пак-коди Life Україна оператором видаються на індивідуальній основі, а тому стандартної комбінації, яку вдасться вгадати випадковим набором, не існує.

Якщо абонент забув свій PUK-код і втратив упаковку від сімки, йому слід звернутися до оператора за номером 5433.

Що робити якщо неправильно ввів ПУК-код

При неправильному введенні PUK-коду і повному блокуванні телефону діяти потрібно за схожим алгоритмом:

  • Дзвонити на 5433;
  • Повідомити оператору номера – три останніх вихідних;
  • Повідомити 3 номери з максимальною частотою дзвінків.

Також можна вказати особисті дані з документів, але цей варіант підійде, якщо користувач офіційно закріпив за собою номер. Після цього оператор допоможе розблокувати картку і дасть новий ключ захисту.

Відгуки показують – це основний спосіб відновлення доступу до сім-карті після блокування. В іншому випадку користуватися телефоном не вийде до відновлення номера.