Як дізнатися свій тарифний план Лайф

Існує безліч способів дізнатися тариф Лайф, тому ніяких складнощів з пошуком потрібної інформації у абонентів не виникне. Клієнти Lifecell Україна здатні:

 • скористатися спеціальною USSD-командою;
 • зателефонувати до контактного центру;
 • зв’язатися з співробітниками служби підтримки іншим способом;
 • подивитися в сім-меню смартфона;
 • або відвідати особистий кабінет.

Кожен згаданий метод безкоштовний і гранично доступний, при цьому загальний рейтинг кожного разу однаково успішний, тому абонентам варто орієнтуватися виключно на власні переваги і побажання.

За допомогою USSD -команди

як дізнатися свій тариф лайф

Щоб отримати потрібну інформацію та дізнатися, який тариф встановлений на сім- карту, досить:

 1. набрати на телефоні коротку комбінацію *161#;
 2. натиснути кнопку виклику;
 3. почекати відповіді від Life.

Відповідь надходить у вигляді смс-повідомлення з точним зазначенням встановленого на сімку тарифного плану та номером телефону абонента. В результаті абоненти отримують всю необхідну їм інформацію про використовувані умови зв’язку.

Щоб доповнити її докладним описом тарифу та даними про розмір доступних пакетів послуг, достатньо зателефонувати в call -центр або відвідати сайт компанії.

Звернутися до оператора контакт-центру Lifecell

Другий спосіб отримання інформації полягає в дзвінку в контактний центр. Щоб зв’язатися з оператором, потрібно зателефонувати за номером:

 • 5433 – для дзвінків з телефону Life;
 • 0800205433 – для дзвінків з телефонів сторонніх операторів України і за міський лінії.

Виклик в кожному випадку виявиться безкоштовним, але при використанні другого варіанта консультанти, що відповіли на дзвінок, можуть поставити кілька запитань (наприклад, про останні дзвінки або фінансові операції), щоб переконатися, що їм дзвонить справжній власник сім-карти.

Отримавши правильні відповіді, оператори допоможуть визначити тарифний план і розібратися в умовах користування зв’язком.

Через інтернет-підтримку оператора

Якщо зателефонувати до контактного центру не вдається, абоненти способи отримати допомогу консультантів через інтернет. Для цього потрібно:

 1. відвідати офіційний сайт Lifecell;
 2. клікнути по значку в правому нижньому кутку монітора, що відкриває онлайн-чат з оператором;
 3. дочекатися зв’язку з консультантом і задати питання;
 4. після чого залишиться подивитися отриману відповідь і закінчити діалог або, якщо залишилися незрозумілі нюанси, скористатися послугами співробітника Life задати додаткові питання.

Варто підкреслити, що єдина відмінність цього підходу від дзвінка в КЦ полягає в тому, що спілкування з оператором ведеться у вигляді переписки.

Як дізнатися тарифний план Лайф за номером телефону

як перевірити свій тариф на лайф

Наступний спосіб перевірити свій тариф Лайф полягає в використанні сім-меню. Для цього потрібно:

 1. відкрити настройки смартфона;
 2. перейти в «інструменти сім-карти»;
 3. відкрити потрібний розділ меню.

Варто підкреслити, що зазначена інструкція не завжди допомагає перевірити тариф, оскільки на різних моделях телефонів шлях до потрібного пункту меню може відрізнятися від зазначеного. У подібних ситуаціях відповідний розділ пропонується шукати самостійно.

У додатку «Мій Lifecell»

Останній спосіб подивитися свій тариф Лайф полягає в використанні особистого кабінету. Для цього потрібно:

 1. відкрити застосунок і авторизуватися в ньому;
 2. перейти на розділ із зазначенням основних відомостей про підключений тариф (якщо потрібна сторінка не відкрита за замовчуванням);
 3. перевірити тариф, залишки в пакетах і зробити висновки.

Варто підкреслити, що даний підхід відрізняється від інших можливістю самостійно змінити умови тарифного плану, якщо поточні мають недоліки.