Lifecell в Полтаві- відділення, адреси та телефони

Зазвичай абонентам не потрібна адреса найближчого сервіс-центру Лайф у Полтаві, оскільки цей оператор надає якісні послуги і товари, які не підводять своїх власників.

Компанія Lifecell прийшла на український ринок зв’язку пізніше за інших, але зуміла вибитися в лідери, оскільки знала, чого хочуть клієнти, і могла надати їм це. Не змінилася ситуація і зараз: Life надає клієнтам якісні послуги за розумні гроші.

Адреси та час роботи центрів обслуговування абонентів Лайф в Полтаві

Всі пункти обслуговування індивідуальних і корпоративних клієнтів знаходяться в кроковій доступності, тому їх пошук не викличе складнощів.

АдресаРежим роботиРозташування
вул. Зіньківська,
6/1а
Пн-Нд:10:00-22:00
без перерви
ТРК "Київ"
вул. Ковпака 26Пн-Нд:10:00-22:00
без перерви
ТЦ Екватор
вул. Шевченко, 31Пн-Нд:08:00-18:00
без перерви
На перехресті
з вул. новий базар

Абонентам (фізичним особам або бизнес-клієнтам і партнерам оператора) залишиться вибрати зручний час відвідування і нанести візит в головний офіс або філію компанії.

Список магазинів і офісів партнерів Lifecell у Полтаві

Не викличе складнощів і пошук адреси найближчого магазину Lifecell в Полтаві.

Важливо! Ми не маємо змоги відстежувати переміщення точок партнерів. Реальні дані можуть відрізнятись від вказаних у таблиці нижче!

АдресаРежим роботиРозташування
вул. В. Чорновола, 7бПн-Пт:09:00-18:00
Сб:10:00-15:00
Нд:вихідний
без перерви
Недалеко від театру ляльок
вул. Жовтнева, 29аПн-Нд:10:00-19:00
без перерви
На площі

Для цього можна скористатися таблицею, офіційним сайтом або просто зателефонувати по телефону контакт-центру й дізнатися точне розташування і час роботи магазинів і салонів зв’язку Life .

Додатково абонентам варто звернути увагу на адреси Digital-магазинів. Іноді вони виявляються корисніше центрального відділення Лайфселл.

Підтримка