Lifecell у Броварах – відділення, адреси та телефони

Зазвичай абонентам не потрібна адреса найближчого сервіс-центру Лайф у Броварах, оскільки цей оператор надає якісні послуги і товари, які не підводять своїх власників.

Компанія Lifecell прийшла на український ринок зв’язку пізніше за інших, але зуміла вибитися в лідери, оскільки знала, чого хочуть клієнти, і могла надати їм це. Не змінилася ситуація і зараз: Life надає клієнтам якісні послуги за розумні гроші.

Адреси та час роботи центрів обслуговування абонентів Лайф в Броварах

Всі пункти обслуговування індивідуальних і корпоративних клієнтів знаходяться в кроковій доступності, тому їх пошук не викличе складнощів.

АдресаРежим роботиРозташування
вул. Київська, 239Пн-Нд: 10:00-21:00
без перерви
ТЦ Mark Moll
вул. Київська, 253Пн-Нд: 10:00-21:00
без перерви
Епіцентр
вул. Київська, 316Пн-Нд: 10:00-21:00
без перерви
ТРЦ Термінал

Абонентам (фізичним особам або бизнес-клієнтам і партнерам оператора) залишиться вибрати зручний час відвідування і нанести візит в головний офіс або філію компанії.

Список магазинів і офісів партнерів Lifecell у Броварах

Не викличе складнощів і пошук адреси найближчого магазину Lifecell в Броварах.

Важливо! Ми не маємо змоги відстежувати переміщення точок партнерів. Реальні дані можуть відрізнятись від вказаних у таблиці нижче!

АдресаРежим роботиРозташування
вул.Київська, 241Пн-Нд: 10:00-19:00
без перерви
Ringoo
вул. Київська, 316Пн-Нд: 10:00-19:00
без перерви
Ringoo

Для цього можна скористатися таблицею, офіційним сайтом або просто зателефонувати по телефону контакт-центру й дізнатися точне розташування і час роботи магазинів і салонів зв’язку Life .

Додатково абонентам варто звернути увагу на адреси Digital-магазинів. Іноді вони виявляються корисніше центрального відділення Лайфселл.

Підтримка