Тарифний план «Лайфхак» від Lifecell

Тариф Lifecell «Лайфхак» отримав власну назву не випадково. Фахівці, що працювали над ним, постаралися зробити універсальний тарифний план, який дозволяє користуватися всіма послугами компанії і не обмежувати спілкування з близькими.

В результаті абоненти отримали великий пакет інтернету, зручні онлайн-опції і можливість управляти хвилинами для дзвінків. При цьому оператор зберіг тарифікацію доступною, встановивши абонентську плату на прийнятному для клієнтів рівні.

Детальні умови тарифу Лайфхак

умови тарифу Лайфхак

Щоб остаточно переконатися у сказаному, потрібно придивитися до умов тарифу трохи уважніше.

ПослугаРозмір
пакета
і вартість
Ціна після
вичерпання
ліміту
Вихідні
дзвінки
(на всі номери
України,
включаючи
виклики
всередині
мережі)
1500 хв
________
Або
Безліміт
на Lifecell і
150 хв на
інші мережі
України
10 хвилин на 10
днів всередині
мережі – 0,1 грн.,
хвилина розмови з
абонентами
інших операторів
– 1 грн/хв
Інтернет20 ГбНеобхідне
підключення
додаткових опцій
Онлайн-послугиБезліміт на
Facebook,
Twitter,
Instagram

Варто врахувати, що абоненти здатні поміняти пакет з 1500 хвилин на пакет з 150 хвилин і безліміт всередині мережі. Крім того, оператор заохочує використання свого мессенджера BiP, даючи клієнтам по 0,5 Гб трафіку за кожні 30 хвилин розмов.

Як підключити пакет послуг

Зверніть увагу! Тарифний план переведено до архіву Lifecell. Перехід та підключення – неможливі.

Важливо підкреслити, що термін дії пакетів, що входять в тариф, становить 4 тижні, після чого вони оновлюються.

Але, якщо користувач витратить хвилини або гігабайти раніше, Lifecell пропонує клієнту оновити стартовий пакет Лайфхак. Для цього потрібно:

  1. набрати на смартфоні USSD-команду *700#;
  2. натиснути кнопку додзвону;
  3. почекати, поки умови оновляться.

Але варто врахувати, що при оновленні пакетів з балансу сім-карти списується сума, що дорівнює абонентській платі (потрібно заздалегідь потурбуватися про поповнення рахунку). Крім того, оператор забороняє оновлювати тарифний план частіше 1 разу на добу.

Вартість

Щоб користуватися стільниковим зв’язком, абонентам варто подбати, щоб на рахунку своєчасно з’являлися гроші для списання абонентської плати. Вартість тарифу Лайфхак становила 180 гривень, але з 10 серпня 2022 року, у воєнний час в Україні, вартість тарифу 270 грн. за 4 тижні, а в 2023 році – ціна тарифу 360 грн. При цьому важливо пам’ятати про те, що термін дії пакетів становить не звичний місяць, а рівно 28 днів з моменту активації.

Важливо! Якщо скористатися послугою “Тарифна підписка” – можна заощаджувати до 15% на оплаті. Послуга доступна для всіх абонентів Lifecell.

Якщо на рахунку немає потрібної суми, клієнти здатні підключити пакет на 1 день, набравши команду *103#. В результаті з балансу спишеться 18 грн. а абонент отримає 650 Мб і 65 хвилин. Без підключення згаданої опції будуть діяти базові розцінки на зв’язок.

як підключити тариф лайфхак

Як перейти на тариф Лайфхак

Існує кілька способів підключити тариф Лайфхак:

  • купити нову сім-карту з уже встановленим на неї тарифним планом;
  • придбати універсальну сімку і набрати команду *705#;
  • ввести команду *705# і слідувати командам;
  • подзвонити по телефону 8500 для переходу на новий тарифний план;
  • скористатися особистим кабінетом або мобільним додатком (тут також можна відключити непотрібні опції або поміняти умови обслуговування);
  • відвідати офіс або магазин компанії.

Важливо підкреслити, що при переході на Лайфхак з тарифу, де встановлена більш висока абонплата, вартість підключення ставить 50 гривень. В інших випадках абоненти можуть перейти на нові умови обслуговування безкоштовно.

Для активації нової сім-карти потрібно зателефонувати за номером 111.

Акція по тарифу «Лайфхак на 6 тижнів»

У 2019 році оператор проводив спеціальну акцію, яка дозволяла абонентам економити. Він пропонував клієнтам отримати доступ до мережі та описані вище пакети на 6 тижнів замість 4. Вартість обслуговування і абонентська плата при цьому не змінювалася.

Щоб взяти участь в акції, потрібно підключити тарифний план або, якщо клієнт вже користується тарифом Лайфхак, набрати команду *389#.

У 2021 році описана акція не діє, тому продовжити час дії пакетів за допомогою зазначених способів не вдасться. Але стільникова компанія може почати інші акції, тому варто частіше відвідувати відповідний розділ на сайті оператора.

Відгуки користувачів

Щоб отримати додаткову інформацію про тариф, досить самостійно зателефонувати в call-центр Life або прочитати відгуки абонентів.