Як заблокувати номер Лайф Україна

Заблокувати сім-карту Лайф онлайн може знадобитися в разі, якщо ви втратили смартфон і не хочете, щоб хтось отримав доступ до вашого номера. Особливо корисна функція в разі, якщо до номера прикріплений мобільний банкінг. Нижче розглянута інструкція по блокуванню номера.

Коли може знадобитися блокування SIM

як заблокувати сім карту лайф

При блокуванні сімки ви можете бути впевнені в тому, що ніхто не скористається мобільним номером в разі втрати або крадіжки телефону. Згодом сім-карту можна замінити в салоні зв’язку мобільного оператора зі збереженням тарифу і залишку грошових коштів на рахунку.

Заблокувати номер Лайф можна дистанційно через мобільний додаток або зв’язавшись зі службою підтримки мобільного оператора за єдиним номером. Ще один спосіб блокування – особисте звернення до фізичний магазин оператора.

Як заблокувати сімку Lifecell самостійно

Щоб заблокувати номер, досить вибрати відповідний спосіб і слідувати інструкції:

  1. Блокування по телефону. Зв’яжіться з оператором за номером 5433. Здійснювати дзвінок можна з будь-якого номера, для ідентифікації вашої особистості буде потрібно назвати секретне слово, два мобільні номери, на які ви телефонуєте найчастіше, відповісти на інші питання. Якщо секретне слово не встановлено – оператор попросить назвати приблизний баланс на сімці, яку потрібно заблокувати.
  2. Через мобільний додаток. Спосіб доступний тільки абонентам, які раніше проходили реєстрацію в мобільному додатку і знають пароль для доступу до системи.
  3. У центрі обслуговування абонентів у вашому місті. Знайти найближчий салон можна на сайті мобільного оператора.

У разі, якщо заблокувати потрібно контрактний номер, при собі абонент повинен мати паспорт або інший документ, що засвідчує особу.

Заблокувати сімку Лайф можна безкоштовно. Розблокувати картку можна також без додаткової плати протягом перших п’яти днів. Далі за кожний наступний день блокування нараховується абонентська плата в розмірі 0,20 гривень.

Інші способи блокування

Блокування сім-карти може статися ненавмисно, якщо абонент тричі ввів неправильний ПІН-код при вмиканні телефону. Оператор блокує доступ до карти з метою безпеки, для розблокування необхідно знайти стартовий пакет і ввести вказаний на ньому PUK-код.

Після цього з’явиться можливість встановити новий ПІН і продовжити користуватися карткою в звичному режимі.