Lifecell Журнали – читай видання онлайн

Друковані журнали і газети приємно тримати в руках, але незручно носити з собою і зберігати вдома. Журнал лайфсел завжди під рукою, прямо в смартфоні або планшеті, він не займає місце, але дає максимум корисної інформації. Сервіс пропонує безліч журналів різної тематики від провідних видавництв.

Старі номери і нові, ще недоступні широкій аудиторії журнали запропоновані в зручному форматі електронного видання. Система працює на території України і доступна всім користувачам оператора Life.

Як підключити онлайн журнали lifecell

lifecell журнали

Інтернет-видавництва доступні через додатки для Android або IOS, які можна скачати за посиланням на сайті або через магазин своєї операційної системи. Щоб почати читати журнали, користуватися сервісом онлайн і отримувати розсилку, можна вибрати будь-який зручні й спосіб підключення, який пропонує оператор lifecell:

  • через відправку смс повідомлення, набравши в поле для тексту цифру 1 і відправивши її за номером 227;
  • через набір клавіш *227#;
  • зателефонувавши за номером 227, послуга підключиться автоматично;
  • через додаток оператора.

Детальніше дізнатися про можливості підписки на онлайн журнали lifecell можна, зателефонувавши в службу підтримки у будь-який зручний час.

Оператор підкаже, яким способом можна провести процедуру підключення, якщо у абонента виникли проблеми.

Вартість

Журнал пропонує унікальну акцію, за якою перші 30 днів можна читати будь-які видання, рубрики абсолютно безкоштовно. Після закінчення пробного періоду послуга надається за пільговою вартістю всього за 2,5 гривні в день. Акція актуальна для нових користувачів, які знайомляться з сервісом, вперше підключають послугу.

Пільговий період діє з 30 квітня. Для клієнтів оператора Lifecell підключених до тарифу «БОМБА» діють особливі умови, за якими підписка надається безкоштовно, активізувати її можна прямо в додатку на смартфоні або планшеті.

як відключити послугу журнали лайф

Як відключити послугу журнали Лайф

Відключити web-формат журналу так само легко, як і підключити. Для цього буде потрібно відправити слово «СТОП» або «STOP» за номером 8700. Онлайн процедуру вийде виконати на сайті у власному профілі, або через додаток. Детальну інформацію можна отримати в операторів підтримки, зателефонувавши за номером 5433 або через онлайн форму в нижньому кутку порталу lifecell.ua.