Lifecell в Херсоні – відділення, адреси та телефони

Зазвичай абонентам не потрібна адреса найближчого сервіс-центру Лайф у Херсоні, оскільки цей оператор надає якісні послуги і товари, які не підводять своїх власників.

Компанія Lifecell прийшла на український ринок зв’язку пізніше за інших, але зуміла вибитися в лідери, оскільки знала, чого хочуть клієнти, і могла надати їм це. Не змінилася ситуація і зараз: Life надає клієнтам якісні послуги за розумні гроші.

Адреси та час роботи центрів обслуговування абонентів Лайф в Херсоні

Всі пункти обслуговування індивідуальних і корпоративних клієнтів знаходяться в кроковій доступності, тому їх пошук не викличе складнощів.

АдресаРежим роботиРозташування
просп. Святих Кирила та Мефодія, 23Пн-Пт: 09:00-19:00
Сб: 10:00-18:00
Нд: 11:00-17:00
без перерви
Шуменський
Ринок
вул. Залаегерсег, 18Пн-Нд: 10:00-21:00
без перерви
ТРЦ Фабрика
вул. Маяковського, 4Пн-Нд:08:00-18:00
без перерви
біля ЦУМу

Абонентам (фізичним особам або бизнес-клієнтам і партнерам оператора) залишиться вибрати зручний час відвідування і нанести візит в головний офіс або філію компанії.

Список магазинів і офісів партнерів Lifecell у Херсоні

Не викличе складнощів і пошук адреси найближчого магазину Lifecell в Херсоні.

Важливо! Ми не маємо змоги відстежувати переміщення точок партнерів. Реальні дані можуть відрізнятись від вказаних у таблиці нижче!

АдресаРежим роботиРозташування
вул. Залаегерсег, 18Пн-Нд: 10:00-19:00
без перерви
ttt.ua

Для цього можна скористатися таблицею, офіційним сайтом або просто зателефонувати по телефону контакт-центру й дізнатися точне розташування і час роботи магазинів і салонів зв’язку Life .

Додатково абонентам варто звернути увагу на адреси Digital-магазинів. Іноді вони виявляються корисніше центрального відділення Лайфселл.

Підтримка