Lifecell в Кривому Розі – відділення, адреси та телефони

Зазвичай абонентам не потрібна адреса найближчого сервіс-центру Лайф у Кривому Розі, оскільки цей оператор надає якісні послуги і товари, які не підводять своїх власників.

Компанія Lifecell прийшла на український ринок зв’язку пізніше за інших, але зуміла вибитися в лідери, оскільки знала, чого хочуть клієнти, і могла надати їм це. Не змінилася ситуація і зараз: Life надає клієнтам якісні послуги за розумні гроші.

Адреси та час роботи центрів обслуговування абонентів Лайф у Кривому Розі

Всі пункти обслуговування індивідуальних і корпоративних клієнтів знаходяться в кроковій доступності, тому їх пошук не викличе складнощів.

АдресаРежим роботиРозташування
5-й Зарічний
мікрорайон, 11к
Пн-Нд:10:00-21:00
без перерви
ТК "Терра"
вул. Соборності, 29бПн-Нд:09:00-19:00
без перерви
ТЦ "Аркада"
просп. Перемоги, 35Пн-Сб:09:00-19:00
Нд:09:00-17:00
без перерви
Біля магазину Єва

Абонентам (фізичним особам або бизнес-клієнтам і партнерам оператора) залишиться вибрати зручний час відвідування і нанести візит в головний офіс або філію компанії.

Список магазинів і офісів партнерів Lifecell в Кривому Розі

Не викличе складнощів і пошук адреси найближчого магазину Lifecell в Кривому Розі.

АдресаРежим роботиРозташування
вул. Героїв АТО, 30Пн-Пт:09:00-18:00
Сб-Нд:вихідний
без перерви
Укртелеком
тільки продаж
стартових пакетів

Для цього можна скористатися таблицею, офіційним сайтом або просто зателефонувати по телефону контакт-центру й дізнатися точне розташування і час роботи магазинів і салонів зв’язку Life .

Додатково абонентам варто звернути увагу на адреси Digital-магазинів. Іноді вони виявляються корисніше центрального відділення Лайфселл.