Тариф «Зроби сам» від Лайф Україна

Хто не хотів знайти ідеальний для себе тариф, щоб платити менше, але отримувати від мобільного зв’язку більше? Тепер це можливо: оператор пропонує унікальний тариф «Зроби сам» від Lifecell, завдяки якому можна управляти послугами, що входять в конкретний тариф. Завдяки йому абонентам не доведеться переплачувати за опції, якими вони не користуються.

Як підключити тариф lifecell «Зроби сам»

тариф зроби сам лайф

Зверніть увагу! Тарифний план переведено до архіву Lifecell. Перехід та підключення – неможливі.

Нові абоненти можуть отримати за відсутності сім-карти. Решта користувачів системи Лайф можуть змінити свій тариф на цей, скомбінувавши необхідний спектр послуг самостійно на сайті. Щоб перейти на тариф, необхідно скористатися будь-яким методом:

 • Через особистий кабінет.
 • Зайти в додаток «Мій Lifecell» і поміняти пакет в налаштуваннях.
 • Придбати нову сім-карту.

Найбільш простий спосіб – на сайті Лайфа в інтернеті. У розділі «Тарифи» вибирається «Зроби сам». Натиснувши на підключення, слід вказати свій номер. На телефон має прийти повідомлення з кодом підтвердження. Він вводиться на сайті у спливаючому вікні. Таким чином можна легко перейти на тариф лайф «Зроби сам». Попередньо слід перевірити присутність на рахунку достатньої суми для переходу.

Якщо абонент вирішив, що обсягу обраних пакетів недостатньо або занадто багато, то раз на добу є можливість зміни опцій.

Умови пакету

Кожен клієнт має потребу у власному пакеті послуг, адже комусь досить дзвінків в мережі з СМС, а інші не можуть жити без інтернету з соцмережами. Суттю пропозиції є управління власним тарифним планом. Зручними варіантами вважають в системі «Зроби сам»:

 • Безліміт для Lifecell. Комфортний для клієнтів, що бажають тільки спілкуватися по телефону всередині мережі.
 • Безліміт усередині Лайф +10Гб. Оцінять любителі інтернету, активні користувачі соцмереж.
 • Максимум для інших операторів. Мається на увазі безліміт всередині Life, а також 1000 додаткових хвилин для дзвінків на інших операторів.

Незалежно від пакета окремо підбирається обсяг SMS (50-250 штук) і підключається безліміт на Фейсбук. Дія тарифу розраховане на місяць.

Вартість

Ціна на тариф «Зроби сам» від Лайфселл відрізняється через різний спектру послуг:

 • Безліміт – 35 грн в місяць;
 • Безліміт усередині Лайф + 10Гб – 100 грн;
 • Максимум для інших операторів України – 150 грн.

Якщо користувач бажає змінити зазначені умови, то абонплата; не повертається. Списування грошей в якості абонплати проводиться автоматично. Коли коштів не вистачає для оплати тарифу, то за дзвінок буде списуватися 3 гривні, а клієнт отримає безліміт в мережі на добу.

Пакет з мінімальним набором опцій становить 100 хвилин і 4 Гб. Він обходиться в 100 грн, а максимальний – 500 хвилин, 20 Гб і безлімітні соцмережі з вартістю 275 грн.

Якщо потрібно пакет, де передбачені виключно дзвінки в мережі, то інші послуги можна відключити. Він обійдеться в 25 гривень. Якщо ж судити по відгуках, то найбільш вигідними залишаються максимальний і безліміт на інших операторів.

як перейти на тариф зроби сам від лайф

Можливість переходу на тарифний план «Зроби сам»

На тариф можуть перейти як нові клієнти Life, так і ті, хто вже користується послугами Лайфселл. Для цього потрібно будь-яким з зазначеним способів здійснити перехід на бажаний пакет послуг, сплативши його зі свого рахунку.

На даний момент Міграція на тарифний план «Зроби сам» недоступна.

Як відключити пакет послуг

Для відключення тарифу «Зроби сам» необхідно:

 • Звернутися в колл-центр або техпідтримку через сайт;
 • Через додаток в налаштуваннях тарифу вибрати інший тариф і перейти на нього.

Якщо перераховані способи не підійшлі, то менеджери салону зв’язку від Lifecell зможуть проконсультувати вас і допомогти відключити цю послугу.