Персоніфікація номера Lifecell

Шахраї активно користуються анонімністю СІМ-карт у своїх особистих цілях, подібні інциденти відбуваються дедалі частіше. Злочинці викрадають кошти з рахунків, отримують доступ до особистих даних, розповсюджують відомості, що не відповідають дійсності.

Переваги послуги

Функція персоналізації номера здатна захистити вас від шкідливих дій зловмисників. Для цього достатньо прикріпити особисті паспортні дані до номера. Персональні дані вносяться до бази виключно на час дії договору. Для захисту від злочинного наміру під час переходу на усний договір вам потрібно залишити свої дані в основі.

послуга персоніфікація номера Лайф

Чим відрізняється персоніфікація від реєстрації?

Згідно з буквою закону, дані процедури мають суттєву різницю в тому, що після реєстрації ви вільні в тому, щоб перенести номер у мережу іншого провайдера, а після здійснення персоніфікації абонент позбавлений такої можливості.

Якщо ви все ж таки хочете зробити портацію номера, його доведеться зареєструвати.

Так ваш телефон стане упізнаним об’єктом завдяки функціоналу Bank ID (сервісу підтвердження особистості) і набуде надійного захисту. Номер після реєстрації дасть вам додаткові переваги: цінник на чотиритижневий набір послуг великого списку тарифів знизиться.

Як пройти персоніфікацію у Lifecell

Це можна зробити, використовуючи такі точки:

  • Особистий кабінет на сайті або в додатку
  • Магазин Lifecell, для цього вам знадобиться паспорт
  • Сторінка бажаного тарифного плану
  • Спеціальний номер *141#