Детально про BankID Lifecell

BankID Lifecell – сервіс, який використовується українським мобільним оператором для підтвердження особи абонентів. Сервіс дозволяє проходити реєстрацію, підписувати документи та вчиняти інші дії в інтернеті, що вимагають ідентифікації, за допомогою своєї банківської картки.

Що таке BankID

BankID – послуга, розроблена Національним Банком України, яка створена для того, щоб дати можливість громадянам отримати зручний доступ до фінансових, державних, комерційних послуг в інтернеті, які вимагають обов’язкової ідентифікації особистості.

прив'язати bankid lifecell

Серед переваг сервісу можна виділити:

  • Зручність. При використанні послуги значно економиться час, користувач отримує можливість замовляти різні послуги через інтернет цілодобово зі свого смартфона або ноутбука;
  • Високий рівень безпеки. Персональні дані передаються тільки при підтвердженні з боку користувача, можливість доступу до конфіденційної інформації з боку сторонніх осіб виключена;
  • Доступ до великого переліку дистанційних послуг. Після реєстрації користувач отримує доступ до широкого переліку комерційних, фінансових та інших послуг, які потребують ідентифікації при дистанційному зверненні.

Переваги персоніфікованого номера Лайф

Прив’язати BankID Lifecell варто за рахунок того, що ідентифіковані абоненти можуть розраховувати на знижені ціни на тарифні плани та додаткові послуги, на захищений номер (який не зможуть переоформити інші люди без надання документів), а також на участь в спеціальній бонусній програми від мобільного оператора.

переваги bank id lifecell

BankID Lifecell дає можливість отримувати постійну знижку на оплату 4-тижневого пакета послуг в вашому тарифному плані. Зі списком тарифів, на які можна знизити ціну при підключенні послуги, можна ознайомитися на сайті мобільного оператора.

Після реєстрації і успішної авторизації в системі на бонусний рахунок абонента переводиться 50 балів. 1 бал прирівнюється до 1 гривні, витратити накопичені бонуси можна відповідно з діючою бонусною програмою.

Зареєстрований номер ідентифікованого абонента також неможливо вкрасти. Він прив’язаний до конкретних паспортних даних, якщо шахраї спробують переоформити сім-карту на себе, у них нічого не вийде.

Як зареєструвати Life в BankID

Щоб зареєструвати свій номер в системі і прикріпити його до своїх паспортних даних, необхідно виконати наступні дії:

  1. Авторизуйтесь в особистому кабінеті за номером телефону та паролем. Клацніть на кнопку «Увійти» для входу в систему.
  2. На головній сторінці клацніть на рекламний банер, який пропонує убезпечити ваш мобільний номер.
  3. Виберіть пункт «Реєстрація» та дотримуйтеся подальших інструкцій на екрані.