Послуга «Переказ балансу» на Lifecell

За відсутності можливості поповнення рахунку, на якому немає грошей, миттєво використовується переведення балансу на Лайфі. Запит іншому абоненту оператора зв’язку на поповнення надсилається безкоштовно, також користувач може виконувати переміщення коштів друзям із близькими, які проживають на території України.

Як переказати баланс на Лайфі

Переказ балансу з Лайфу на Лайф за запитом відбувається за стандартним алгоритмом:

  • проводиться відправлення безкоштовного СМС через номер 123, у тілі повідомлення прописується комбінація SOS з номером другого абонента, якого запитують про переміщення коштів;
  • на добу допускається надсилання не більше трьох запитів;
  • для переказу свого балансу запит змінюється: *111* номер телефону *ААА#, де останні «А» – сума, на яку можна поповнити чужий смартфон.

Після виконання запиту сервіс надішле повідомлення про підтвердження переміщення грошей. Підтвердити запит можна написом «так», відмовитись від послуги – «ні».

переведення балансу на лайф

Вартість послуги

Ціна за один вдало проведений переказ коштів становить 3 гривні. У вартість входять державні збори із податками. За кожне переміщення грошей береться окрема плата, проведені кілька поспіль тарифікацій не поєднуються, за кожну послугу забере три гривні.

Завантажуйте та встановлюйте програму Мій Lifecell, щоб ефективно керувати своїм номером та тарифом.

Кому буде корисна опція

Запит переведення балансу доступний усім абонентам компанії Лайфселл. Сервісом часто користуються батьки для поповнення дитячих рахунків.

В окремих випадках на послугу вводиться обмеження, що працює протягом 3 календарних тижнів. Сервісне обслуговування недоступне користувачам після підключення в магазинах, які не входять до списку центрів абонентського обслуговування або ексклюзивних пунктів продажу. У цьому випадку абоненту повідомляють про особливості відразу після спроби використання послуги, у повідомленні буде вказано дату, з якої обслуговування почне проходити в повному обсязі.

Згідно з правилами, переміщення коштів з одного особового рахунку на другий є купівлею певних послуг на користь другого користувача. На бонусний рахунок одержувача зараховуються бонуси в обсязі, що дорівнює сумі витрачених відправником коштів.

Максимальна сума для переміщення між абонентами не перевищує 500 гривень. Активувати запит та відправити грошей протягом доби можна не частіше ніж 3 рази. В інших випадках буде відмова із зазначенням часу зняття обмежень.