Lifecell Мелорінг – зміни гудки на музику

Користувачі, які не хочуть, щоб їх співрозмовники під час очікування відповіді цього абонента слухали стандартні гудки, можуть замовити спеціальну опцію Мелорінг – “Своя мелодія замість гудка” на Лайф. Дана послуга доступна для всіх тарифних планів оператора в межах України.

В рамках Meloring користувачам пропонується великий вибір мелодій, які можна поставити замість класичного гудка:

 • шедеври класичної музики (Шуберт, Брамс, Вагнер та інші);
 • фрагменти пісень сучасних популярних виконавців різних жанрів (Поліна Гагаріна, Наталя Могилевська, Artic and Asti);
 • жартівливі композиції.

Список всіх мелодій, доступних для установки, можна прослухати на офіційній сторінці опції, розташованої на сайті мобільного оператора: https://www.lifecell.com.ua/meloring (розділ “Каталог”). Для більш зручної роботи рекомендується увійти в свій персональний кабінет самообслуговування (за своїм номером телефону і супер-паролем).

Як замовити МелоРінг на Лайф Україна

як замовити МелоРінг на лайф

Встановити вподобану музичну композицію з каталогу Мелорінг можна будь-яким із зручних способів:

 1. за допомогою дзвінка на службовий номер Мелорінг Лайф 5050;
 2. через USSD -запит *124#ХХХХХХ# (введений ХХХХХХ – номер треку);
 3. через відправку смс на телефон сервісу 5050;
 4. за допомогою налаштувань особистого кабінету на інтернет-сторінці Meloring.

Умови та вартість

Вартість підключення 1 музичного фрагмента – 30 гривень. Сума списується з абонентського рахунку при замовленні мелодії, подобова тарифікація не передбачена.

Підключена композиція встановлюється на період до 30 днів. Після цього можливі два варіанти:

 • Якщо користувачеві подобається послуга, то вона автоматично продовжується, а з рахунку телефону буде списана вартість, що дорівнює ціні композиції при замовленні. При відсутності на балансі потрібної суми, надання lifecell Мелорінг призупиняється.
 • Якщо абонент вирішив відключити музику на гудку, необхідно скористатися одним із способів відмови від даної послуги.

Користувачам, яким подобається відразу кілька пісень, не обов’язково вибирати одну. Абоненти можуть одночасно підключити до 10 музичних фрагментів, в такому випадку вартість послуги буде 300 гривень.

Як вибрати мелодію зі списку

Перед установкою музичного фрагмента кожен з треків можна послухати: ця опція безкоштовна і доступна на сайті оператора в розділі Meloring. Також ознайомитися зі звучанням уривка мелодії можна зателефонувавши на 5050.

Щоб поставити гудок від Лайф, що сподобався, абоненту необхідно повідомити оператору ідентифікаційний номер вподобаної композиції:

Шифр потрібно брати з офіційного сайту послуги – це 6-значна комбінація цифр, зазначена навпроти назви мелодії. Замовити музику за назвою треку або іменем виконавця неможливо.

Як змінити мелодію на гудках

У разі, якщо абоненту перестав подобатися встановлений ним музичний фрагмент, і він хоче його змінити на іншу мелодію, необхідно:

 1. видалити замовлену раніше композицію одним із зручних способів:
 • набрати USSD-код *151# і слідувати підказкам системи;
 • скасувати замовлення в особистому кабінеті Meloring (для входу потрібно вказати супер пароль).

Дані способи підходять в тому випадку, якщо ви вирішуєте, як відключити трек Мелорінг Лайф. Сама підписка на послугу не скасовується, списання щомісячного платежу за неї зберігається.

 1. вибрати новий музичний уривок на сторінці Лайф та здійснити його підключення відповідним способом.

При бажанні абонент може створити власну композицію, яку згодом можна встановити на гудок свого телефону або відправити як гудок друзям, колегам або родичам (через кнопку “Подарувати” в особистому кабінеті). Для запису персональної мелодії використовується службовий номер 5050.

як відключити МелоРінг на лайф

Як відключити МелоРінг на Лайф

Відповідно до налаштувань послуги, безкоштовний Мелорінг на Лайф Селл не надається, навіть якщо користувач видалив всі раніше замовлені композиції.

Для повної відмови від опції “Мелодія замість гудків” слід вибрати один з варіантів її відключення:

 1. зателефонувати консультанту з Лайфсел на 5050 та слідувати підказкам автовідповідача-бота;
 2. ввести комбінацію *151# і вибрати в меню налаштувань Мелорінг “Управління послугою”;
 3. відправити смс “VYKL” на номер 5050 (слово може бути набрано як великими, так і прописними буквами, необхідно використовувати тільки латиницю).

Списання абоненплати припиниться після завершення вже оплаченого вами періоду Мелорінг. Нагадаємо, що користуватися послугою можна у мобільному додатку Мій Lifecell.