Бали FISHKA з Lifecell

Fishka lifecell – всеукраїнська бонусна програма, до якої приєднався і мобільний оператор Лайф. Участь в програмі дозволяє накопичувати різні бонуси, які згодом доступні для використання в різних сферах – плюшки від оператора, знижки на оплату тарифного плану та ін.

Хто може взяти участь і отримувати бонуси

lifecell бали фішка за поповнення

Щоб стати учасником бонусної програми Фішка, досить пройти реєстрацію в сервісі:

  1. Перейдіть на офіційний сайт сервісу за посиланням https://myfishka.com/fo#register
  2. Введіть актуальний номер телефону Lifecell для реєстрації.
  3. Дотримуйтесь подальших інструкцій на екрані, щоб завершити процес.

Реєстрація в бонусній програмі також доступна через сервіси Google і соціальну мережу Фейсбук. В даному випадку абоненти не доведеться вводити про себе ніякі додаткові дані, вся інформація буде взята з соціальних мереж.

Якщо ви хочете скористатися бонусною програмою від Лайф, при реєстрації потрібно вказувати саме номер цього мобільного оператора.

Як накопичувати бали Фішка з Lifecell

Щоб отримати бали за поповнення Лайф, досить виконати ряд простих дій:

  1. Зареєструватися в програмі під своїм номером телефону.
  2. Переконатися, що ви підключені до тарифного плану, який бере участь в бонусній програмі. Ознайомитися зі списком тарифів можна на сайті мобільного оператора.
  3. Платити за нараховані послуги мобільного зв’язку зі свого основного номера.

Бали за поточний місяць будуть нараховані на бонусний рахунок абонента в наступному календарному місяці з 1 по 10 число. Бали не нараховуються за грошові перекази в рамках послуги «Переказ балансу», за дзвінки в роумінгу, за міжнародні дзвінки.

Також бонуси не нараховуються в першому місяці за умови покупки стартового пакета, а не переходу на тариф з уже існуючого номера.

Куди витратити бали

Ви можете поповнити Лайф з Фішки вже накопиченими балами в рамках участі в бонусній програмі. Також учасники програми можуть направляти бали і на придбання інших бонусів. З усіма доступними винагородами можна ознайомитися на офіційному сайті програми Фішка.

Ось кілька цікавих пропозицій для учасників:

  • Електронна сім-карта за 150 балів;
  • Сертифікат для покупки в магазині Watsons за 1000 балів;
  • Абонемент на 30 чашок кави за 500 балів, тощо.

Бонусні пропозиції постійно оновлюються.