Як підключити роумінг Лайф

Щоб користуватися мобільним зв’язком за межами України, потрібно активувати роумінг на Лайфі. Додатково абонентам варто задуматися про підключення додаткових опцій, які зроблять спілкування за кордоном дешевшим.

Оператор Lifecell заявляє, що його послуги за кордоном вигідніші за пропозиції інших операторів, посилаючись при цьому на дослідження незалежної компанії. Але варто враховувати, що підсумкові розцінки на зв’язок залежать від клієнта і опцій, якими він буде користуватися.

Умови разового підключення

як підключити роумінг лайф

Послуга «роумінг» встановлена в кожну тарифікацію за замовчуванням, тому абонентам не доведеться турбуватися про її активації. Виняток становлять випадки, коли абоненти самостійно деактивували опцію. У такому випадку варто скористатися особистим кабінетом.

Вартість інтернету і дзвінків в роумінгу Лайф залежить від країни, в якій опинився абонент.

Так, в Туреччині і Росії розцінки нижче, ніж в Єгипті та Білорусі. Тому, щоб не стикатися з несподіванками, варто заздалегідь дізнаватися точні розцінки на зв’язок.

Використання на постійній основі

Тим, хто регулярно буває за кордоном і залишається за кордоном на тривалий час, варто знизити вартість вхідних дзвінків в роумінгу за допомогою активації спеціальних опцій. Лайфселл пропонує активувати:

  • «Роумінг на 3 або 7 днів»;
  • «Роумінг пазл», що дозволяє самостійно налаштувати розміри пакетів;
  • додаток BiP, що дозволяє економити на телефонних розмовах;
  • дзвінки через інтернет з послугою LTE.

Всі перераховані пропозиції допомагають знизити витрати на зв’язок і зробити перебування за кордоном максимально комфортним.

Інтернет в роумінгу Лайф селл

Все сказане вище стосується і використання інтернету: без підключення додаткових опцій вартість обслуговування залежить від країни перебування. При цьому мінімальна ціна становить 25 грн за 100 Мб. Щоб знизити витрати, варто підключити одну з опцій Lifecell для інтернету в роумінгу.

Термін дії«Онлайн»«Онлайн плюс»
7 днів з
автоподовженням
500 Мб за
150 грн
500 Мб за
150 гривень
7 діб500 за 101 Гб за 185
14 діб1 Гб за 3202 Гб за 350
30 діб2 Гб за 6004 за 600

Варто враховувати, що згадані опції працюють не у всіх країнах. Перед їх активацією рекомендується уточнити, чи доступні вони в тому регіоні, де виявився абонент.

Що робити якщо не працює роумінг Lifecell

У випадках, коли не працює роумінг, абонентам варто:

  • відвідати особистий кабінет і активувати послугу;
  • зв’язатися з співробітниками контактного центру та попросити їхньої допомоги.

Важливо підкреслити, що дзвінок в службу підтримки з-за кордону доступний за номером +380635433111 або +380442336363 і тарифікується згідно тарифів оператора країни перебування. Крім того, безкоштовно зв’язатися з консультантами можна на офіційному сайті компанії, відкривши для цього онлайн-чат.

Іноді складності можуть виникнути через спроби клієнтів використовувати бонуси. Всі акції Life за кордоном не працюють, а обслуговування здійснюється виключно за рахунок коштів абонентів.

як відключити роумінг лайф

Як відключити роумінг Лайф

Для відключення роумінгу потрібно:

  • відвідати особистий кабінет або авторизуватися в мобільному додатку стільникового оператора;
  • відкрити перелік підключених послуг і вибрати серед них потрібну;
  • натиснути кнопку, яка пропонує зупинити дію опції.

Для повернення роумінгу варто просто активувати його через особистий кабінет.

Щоб відключити платні опції, потрібно скористатися спеціальною USSD-командою. Правильна комбінація залежить від умов користування зв’язком та того, яку саме послугу потрібно відключити.

Також управляти опціями можна через офіційний додаток оператора.