Міжнародні дзвінки Лайф Україна

Міжнародні дзвінки від lifecell виконуються за найвигіднішими тарифами в Україні. Оператор life пропонує однакові умови для дзвінків з мобільних і стаціонарних телефонів, тому послугами часто користуються навіть літні люди, у яких немає смартфонів.

Дзвінки здійснюються на вигідних умовах без зайвих доплат. Користувачі послуги можуть платити бонусними балами, які нараховуються за вихідні і вхідні дзвінки з інших країн.

Як підключити міжнародний Лайф

lifecell міжнародні дзвінки

Щоб почати спілкуватися з абонентом, який знаходиться в іншій країні, має подбати про позитивний баланс, доповнивши його мінімум до 20 гривень. Після того як сума виявилася на рахунку lifecell, необхідно буде набрати поєднання символів *232# і здійснити виклик. Як тільки процедура буде виконана, прийде повідомлення по смс про активацію. Після отримання повідомлення можна починати спілкування, набравши номер абонента в інший країні.

Умови і тарифікація

Абоненти можуть дзвонити за кордон з лайфа без плати за з’єднання, витрат на підключення та інших додаткових платежів. Для України передбачена оплата від 20 до 50 гривень за 20 хвилин. Тариф на міжнародні дзвінки лайф діляться на 3 категорії. Оператор дає можливість зателефонувати в 40 країн на вигідних умовах. Мінімальна вартість стягується із дзвінків в Росію, на відміну від інших операторів в Україні, вони найдешевші. Оплата здійснюється в перші хвилини розмови на 4 наступні тижні.

Якщо у користувача компанії є накопичені бонусні бали, які нараховуються за 3 хвилини вихідного дзвінка і 180 хвилин вхідного по 1 хвилині, спершу списуються вони. Дешеві дзвінки за кордон лайф надані в пакеті «Міжнародна вигода». Дзвінки здійснюються по 0,4 гривні за хвилину. За 30 днів абоненти сплачують 60 гривень.

Перевірити наявність бонусних балів і їх обсяг можна, набравши комбінацію цифр *242# і натиснувши кнопку виклику.

Як управляти послугою

Додатково підключати опції, додавати інформацію про країни не доведеться, все відбувається в автоматичному режимі. Коли був набраний номер в форматі + або 00, де замість нулів ставиться код країни, а потім сам номер, автоматично підключаються тарифи на міжнародні дзвінки Лайф. З першої хвилини розмови починає списуватися оплата. Відстежити накопичені бали або вибрати відповідну тарифікацію можна в особистому кабінеті на сайті або через додаток оператора. Користувач може скористатися командами для управління міжнародним зв’язком:

  • *242# – дозволяє дізнатися ліміт хвилин на спілкування з іноземним абонентом;
  • *242# – дає доступ до послуги «Міжнародна вигода»;
  • *262# – відповідає за включення і відключення послуг міжнародної зв’язку.

За номером «242» вдасться уточнити куплені хвилини і подивитися нараховані на баланс бонуси єдиною командою, додаткових дій робити не доведеться.

тарифний план міжнародний лайф

Як відключити міжнародні дзвінки Лайф

Управління підключенням і відключенням міжнародних викликів здійснюється через особистий кабінет на сайті, в додатку чи через USSD-меню, яке з’являється при наборі номера *262#. Після введення коду буде відключена послуга «Дзвінок за кордон».

Деактивувати послугу можна у будь-який момент, незалежно від накопичених балів і залишку хвилин. Сума балансу не згорить, а буде використана на спілкування всередині мережі.

Тарифи на роумінг від оператора lifecell можна переглянути тут.