Тарифи lifecell в роумінгу

Готуючись до майбутньої поїздки за кордон, громадяни України стикаються з серйозною проблемою: як забезпечити комфортне використання всіх звичних опцій без зайвих витрат. Пропоновані Лайфселл тарифи в роумінгу дозволяють абонентам отримати необхідні для комфортного життя послуги з розумною і обґрунтованою вартості. При цьому користувачі можуть підключити оптимальний пакет послуг, найбільш відповідний їхнім потребам.

Переваги спеціальних пакетів для роумінгу

лайф України роумінг тарифи

Оператор lifecell пропонує великий вибір тарифів в роумінгу, розроблених для різних категорій громадян. Основними їхніми плюсами є:

 • відсутність абонентської плати та списань за з’єднання;
 • вигідна вартість;
 • автоматичне підключення, яке не потребує замовлення і налаштування додаткових опцій;
 • можливість підключення спеціальних пропозицій на певний період часу;
 • варіативність послуг, що дозволяє власникам сім-карт самостійно налаштовувати свої параметри.

Список тарифів Lifecell в роумінгу

Всі активні базові тарифи для роумінгу від Life поділяються на 5 груп, що розрізняються по вартості і умов надання ключових послуг:

 1. Група 1, дія якої поширюється на більшість стани Європи, Прибалтики, Росії, США, Туреччини, Шрі-Ланку. Добовий пакет включає 150 Мб Інтернету за 55 гривень, 10 хвилин на дзвінки за 30 гривень, 15 смс за 20 гривень.
 2. Група 2, в яку входять в тому числі Білорусь, Єгипет, Індія, Китай, Японія, Швейцарія, Австралія та інші країни. В добу абоненту надається 150 Мб за 55 грн, 10 хвилин телефонного спілкування за 50 грн , 15 смсок за 20 гривень.
 3. Група 3 об’єднує острова Карибського басейну, Мальту, Монако, Перу, Парагвай. За день користувачам доступно 1 Мб з’єднання за 5 гривень, 10 хвилин за 45 гривень і 1 смс-повідомлення за 5 гривень.
 4. Група 4, до якої належать такі країни як Туркменія, Алжир, Марокко і ряд центрально-африканських держав. Для абонентів пропонується 1 Мб за 5 грн, 1 хвилина телефонного виклику за 45 грн і 1 смска за 20 грн.
 5. Група 5 включає країни, не віднесені до жодної з вище перерахованих груп. У добовий пакет включено 1 Мб за 200 грн , 1 хвилина за 100 грн і 1 sms за 25 грн.

Важливо відзначити, що списання здійснюється окремо для дзвінків, повідомлень та Інтернету. Якщо абонент знаходиться в Туреччині і в протягом дня тільки говорив по телефону протягом 7 хвилин, то з його балансу буде списано 25 гривень.

Обов’язкова умова для надання добового набору послуг – наявність на балансі суми, необхідної для його оплати.

Список послуг в роумінгу

Крім базового тарифу абонентам доступні послуги в роумінгу лайф, за допомогою яких можлива економія без сильних обмежень при поїздці за кордон:

 • “Роумінг онлайн”, що дозволяє замовити додатковий пакет Інтернету: на тиждень – 500 Мб за 150 гривень і т.д. або 1 гб за 200 гривень, на 14 днів – 2 Гб за 400 грн і т.д.;
 • “Роумінг паззл”, за допомогою якої абонент можемо самостійно вибрати необхідні йому параметри;
 • “LTE Роумінг”, що забезпечує доступ до високошвидкісного інтернету;
 • “Безкоштовний BiP “, що надається всім користувачам Інтернету в рамках базового пропозиції. Опція включає 100 Мб безкоштовного з’єднання для спілкування через додаток BiP.