Що таке БІП на Лайф – тарифи з BiP

BiP Lifecell – це месенджер, який пропонує мобільний оператор власним абонентам. З його допомогою можна помітно знизити витрати на зв’язок, оскільки при його використанні у клієнтів Life не витрачається трафік (крім вбудованих в нього ігор).

Варто підкреслити, що програма знаходиться у відкритому доступі і доступна всім користувачам, включаючи абонентів інших операторів України. Але наявність сім-карти Lifecell автоматично розширює можливості, оскільки з нею вартість дзвінків знижується.

Щоб переконатися в цьому, досить ознайомитися з умовами використання програми ближче.

При цьому базові функції сервісу дозволяють:

 • обмінюватися текстовими повідомленнями і медіафайлами;
 • створювати власні меми з завантаженими фотографіями;
 • здійснювати дзвінки на номери всіх операторів країни;
 • здійснювати внутрішні виклики іншим користувачам месенджера.

Тарифи з використанням месенджера BiP

лайф біп жара

На поточний момент оператор пропонує абонентам 2 тарифікації для використання мессенджера:

Їх відмінності мінімальні і стосуються розмірів пакетів. Ті, хто підключить тарифний план Жара Плюс, зможуть спілкуватися трохи довше і активніше. Втім, не зіткнуться з серйозними обмеженнями і інші користувачі.

Тариф Лайф BiP Жара

Основні переваги тарифного плану Лайф БІП Жара полягають в:

 • невисокому розмірі абонентської плати;
 • безлімітному інтернеті, що дозволяє не переживати про раптове переривання зв’язку;
 • присутності в тарифі вбудованої опції для роумінгу;
 • достатній кількості хвилин для дзвінків на всі мережі України.

Щоб переконатися у сказаному, досить завантажити і встановити програму на свій смартфон, після чого залишиться особисто випробувати всі переваги тарифного плану.

Умови та вартість

Якщо загострити увагу на деталях, то виявиться, що всі функції BiP Out при підключенні тарифу Жара доступні. При цьому абонентська плата за користування зв’язком становить всього 55 гривень (менше, ніж в найвигіднішому тарифі без використання мессенджера). За ці гроші абоненти отримають дзвінки та інтернет.

ПослугаРозмір пакета
і вартість
Дзвінки на всі
мережі України
200 хвилин
Вартість вихідних
дзвінків після
вичерпання пакета
(включаючи дзвінки
на номери Lifecell )
Гривня за
хвилину
Інтернет-трафікБезлімітно на
швидкості
до 256 Кбіт/с
Смс-повідомлення100 повідомлень
за 3 гривні на добу

Оскільки тариф розрахований в першу чергу для користувачів месенджера, інших послуг оператором не передбачено. При цьому, якщо абонент вичерпає виділений пакет, він може замовити його повторно за допомогою USSD -команди:

 • 4,5G інтернет – *301#;
 • додаткові хвилини на Lifecell – *720#;
 • додаткові хвилини на номери сторонніх компаній і дзвінки на міську лінію – *040#;
 • дострокове оновлення всіх пакетів – *700#.

Варто підкреслити, що при відсутності на балансі телефону грошей для списання абонентської плати, діють базові розцінки на дзвінки (гривня за хвилину), а доступ в інтернет тимчасово призупиняється.

Уточнити всю цікаву інформацію можна також у співробітників КЦ Lifecell – контакти для зв’язку.

BiP Жара Плюс

тариф лайф bip жара

Тарифний план BiP Жара плюс трохи дорожчий за описаний вище, зате при його використанні абоненти не зустрінуть звичних обмежень і зможуть розмовляти, не переживаючи про раптове вичерпання доступного їм пакета хвилин. Для цього їм достатньо завантажити і встановити BiP Messenger Lifecell (оператор розробив окремі версії програми для Android і iOS) і скористатися ним для дзвінка.

Варто підкреслити, що дзвінки без використання мессенджера на цьому тарифі не передбачені, тому користувачам варто заздалегідь потурбуватися про його установку (посилання на додаток і інформація про нього присутнє на офіційному сайті стільникової компанії).

Умови та вартість

Вище вже згадувалося, що тариф Жара Плюс обійдеться абонентам дорожче. Абонентська плата за його використання складе 80 гривень. Але обсяг доступних пакетів помітно збільшений, що робить тариф зручним і вигідним.

ПослугаРозмір пакета
і вартість
Дзвінки всередині
мережі
Необмежено
Вихідні на номери
сторонніх операторів
і міську лінію
3000 хвилин,
але не більше
100 за добу
Вихідні дзвінки
після вичерпання
пакета
1 гривня за
хвилину
Інтернет-трафікНеобмежено
на швидкості
до 256 Кбіт/с
Повідомлення100 смс за
3 гривні на
добу

Якщо абоненту потрібно підключити додаткові хвилини або високошвидкісний 4,5G інтернет, варто скористатися вже наведеними вище USSD-командами. Вони однакові для всіх БІП тарифів.

Лайф БІП в роумінгу

При знаходженні в роумінгу користувачі отримують 100 Мб трафіку для вихідних дзвінків через месенджер. За оцінками оператора подібного обсягу достатньо для 2500 хвилин розмов. Тобто, користувачі зберігають можливість користуватися зв’язком на звичних для себе умовах.

Дана опція включена за замовчуванням в усі тарифи Лайфселл БІП. Вона не вимагає доплати або спеціального підключення, але дозволяє ділитися з близькими новинами та емоціями навіть в подорожах по світу. Головне, пам’ятати, що послуга може бути доступною не в усіх країнах (повний список представлена сайті).

Відгуки абонентів

Щоб отримати додаткову інформацію про тарифні плани, варто уважно вивчити відгуки. Іноді в них розповідається те, про що сам оператор вважає за краще промовчати. Тільки так можна зробити правильні висновки і вирішити, чи підключати тариф.