Тарифний план «ЖАРА GO» Lifecell

Зараз, коли все більше часу доводиться проводити вдома, кожна людина має потребу в спілкуванні. Lifecell пропонує новий тариф «Жара GO». Користувачі Лайф отримують масу переваг від пакета послуг. Якщо дзвонять користувачеві – виходить знижка на подальше замовлення послуг, а якщо сам користувач – збільшується кількість доступних гігабайтів в користування: говорячи більше, ви платите менше.

Абонент може з цим тарифом брати участь в програмі лояльності від Fishka. А для учасників студентського пакета Lifecell Campus пропонується знижка в 10%.

Як підключити тариф Жара ГО

лайфселл жара go

Щоб підключити цей тариф, новим абонентам потрібно:

  • Придбати універсальний пакет або стартовий пакет з назвою «Жара GO».
  • Зателефонувати за номером 111, щоб активувати SIM-карту.
  • Якщо придбаний оригінальний пакет «Жара», то усі послуги на перші 4 тижні вже включені в нього. Якщо ж ви придбали універсальний пакет, то потрібно перейти на тариф «4 безліміти». Для цього потрібно набрати *735#.
  • Якщо придбаний пакет, на якому вже є 150 бонусів, то поповнювати рахунок не доведеться для підключення послуги. 1 бонус дорівнює 1 гривні.

Після вибору і підключення тарифу «Жара GO» Lifecell пакет послуг активується на 4 тижні

Умови

Покращені пакети послуг «Жара GO» від Лайфселл містять в собі:

  • 15 Гб + 5 Гб за 100 хвилин дзвінків входить типу;
  • 500 хвилин на дзвінки по всіх номерах України, включаючи міські та інших операторів;
  • Безліміт на різні соцмережі;
  • Безліміт на Lifebox хмарне сховище з об’ємом 50 Гб.

Але нарахування бонусів і послуг можливе за умови попередньої оплати.

При здійсненні дзвінків абонентом з перевищенням ліміту в 100 хвилин вартість нового пакету зменшується на 20 грн . Тому вигода для абонентів очевидна. Залишається тільки підключити «Жару GO» і насолоджуватися безлімітним спілкуванням.

Вартість

При замовленні першого пакету послуг вартість за 4 тижні користування складе 65 грн. На наступні замовлення ціна складе 110 грн за 4 тижні. Але абонплата зменшиться на 20 гривень (абонентська плата дорівнюватиме 90 грн), якщо користувач «нателефонував» на 100 і більше хвилин за 4 тижні.

Як перейти на тариф Жара GO від Лайфселл

life жара go plus

Існуючі абоненти можуть перейти на тариф від Life, скориставшись коротким номером *735#. Також можна зателефонувати за номером 5433, звернутися по меню *141#. Якщо самостійно не виходить розібратися з переходом на пакет за вказаними номерами, можна звернутися до менеджерів салону зв’язку від Lifecell або зателефонувати в колл -центр.

Умови відключення пакету

Щоб відмовитися від пакету послуг Lifecell «Жара GO», необхідно звернутися в салон зв’язку, колл-центр за номером 0-800-20-5433 (для стаціонарних номерів) або за коротким номером 5433. Дзвінки безкоштовні, а тому залишається тільки слідувати вказівкам менеджера і вже по них відписуватися від тарифа.

«Жара GO» і тариф «Жара GO PLUS» на Лайф надаються на 4 тижні. Якщо можливості підключення на повні 4 тижні пакету у абонента немає, можна зробити щоденну послугу. У такому випадку кошти з рахунку знімаються щодня.

Якщо всі безкоштовні гігабайти і хвилини використані, то трафік піде по загальних розцінках для вашого тарифу. Але в такому випадку можна замовити пакет ще раз, не чекаючи закінчення терміну в 4 тижні.

Тому використання представленого тарифного плану – можливість спілкуватися без обмежень. Дізнатися більше можна через офіційний сайт Lifecell в інтернеті.