Тарифний план «ЖАРА GO» Lifecell

Зараз, коли все більше часу доводиться проводити вдома, кожна людина має потребу в спілкуванні. Lifecell пропонує новий тариф «Жара GO». Користувачі Лайф отримують масу переваг від пакета послуг. Якщо дзвонять користувачеві – виходить знижка на подальше замовлення послуг, а якщо сам користувач – збільшується кількість доступних гігабайтів в користування: говорячи більше, ви платите менше.

Абонент може з цим тарифом брати участь в програмі лояльності від Fishka. А для учасників студентського пакета Lifecell Campus пропонується знижка в 10%.

Як підключити тариф Жара ГО

лайфселл жара go

Щоб підключити цей тариф, новим абонентам потрібно:

  • Придбати універсальний пакет або стартовий пакет з назвою «Жара GO».
  • Зателефонувати за номером 111, щоб активувати SIM-карту.
  • Якщо придбаний оригінальний пакет «Жара», то усі послуги на перші 4 тижні вже включені в нього. Якщо ж ви придбали універсальний пакет, то потрібно перейти на тариф «4 безліміти». Для цього потрібно набрати *735#.
  • Якщо придбаний пакет, на якому вже є 150 бонусів, то поповнювати рахунок не доведеться для підключення послуги. 1 бонус дорівнює 1 гривні.

Після вибору і підключення тарифу «Жара GO» Lifecell пакет послуг активується на 4 тижні

Умови

Покращені пакети послуг «Жара GO» від Лайфселл містять в собі:

  • 15 Гб + 5 Гб за 100 хвилин дзвінків входить типу;
  • 500 хвилин на дзвінки по всіх номерах України, включаючи міські та інших операторів;
  • Безліміт на різні соцмережі;
  • Безліміт на Lifebox хмарне сховище з об’ємом 50 Гб.

Але нарахування бонусів і послуг можливе за умови попередньої оплати.

При здійсненні дзвінків абонентом більш ніж на 100 хвилин вартість нового пакету зменшується на 20 грн. Тому вигода для абонентів очевидна. Залишається тільки підключити «Жару GO» і насолоджуватися безлімітним спілкуванням.

Вартість

З 13 січня 2021 року ціна пакетe послуг «Жара GO» складала 150 грн. за 4 тижні, а з 10.08.2022 – вартість складе 180 грн, а зараз ціна зросла до 230 грн. Але абонплата зменшиться на 20 гривень (абонентська плата буде 210 грн.), якщо користувач «нателефонував» на 100 і більше хвилин за 4 тижні.

Важливо! Якщо скористатися послугою “Тарифна підписка” – можна заощаджувати до 15% на оплаті. Послуга доступна для всіх абонентів Lifecell.

Як перейти на тариф Жара GO від Лайфселл

Зверніть увагу! Тарифний план переведено до архіву Lifecell. Перехід та підключення – неможливі.

life жара go plus

Існуючі абоненти можуть перейти на тариф від Life, скориставшись коротким номером *735#. Також можна зателефонувати за номером 5433, звернутися по меню *141#. Якщо самостійно не виходить розібратися з переходом на пакет за вказаними номерами, можна звернутися до менеджерів салону зв’язку від Lifecell або зателефонувати в колл -центр.

Умови відключення пакету

Щоб відмовитися від пакету послуг Lifecell «Жара GO», необхідно звернутися в салон зв’язку, колл-центр за номером 0-800-20-5433 (для стаціонарних номерів) або за коротким номером 5433. Дзвінки безкоштовні, а тому залишається тільки слідувати вказівкам менеджера і вже по них відписуватися від тарифа.

«Жара GO» і тариф «Жара GO PLUS» на Лайф надаються на 4 тижні. Якщо можливості підключення на повні 4 тижні пакету у абонента немає, можна зробити щоденну послугу. У такому випадку кошти з рахунку знімаються щодня.

Якщо всі безкоштовні гігабайти і хвилини використані, то трафік піде по загальних розцінках для вашого тарифу. Але в такому випадку можна замовити пакет ще раз, не чекаючи закінчення терміну в 4 тижні.

Тому використання представленого тарифного плану – можливість спілкуватися без обмежень. Дізнатися більше можна через офіційний сайт Lifecell в інтернеті.