Campus lifecell – краще для студентів

Кампус Лайф – спеціальна програма, розроблена українським мобільним оператором спеціально для студентів. За участю в програмі можна придбати стартовий пакет зі знижкою, отримувати додаткові бонуси при здійсненні покупок в магазинах-партнерах.

Бонуси та знижки за програмою лояльності

сервіс кампус лайф

Для студентів, які зареєструвалися в програмі lifecell campus, доступні наступні бонусні пропозиції:

  1. Знижка на покупку стартового пакета «Вільний Лайф» і подальше використання тарифу. За 100 гривень на 4 тижні надається безлімітний доступ до мобільного інтернету 1500 хвилин на дзвінки абонентам інших мобільних операторів України, дзвінки без обмежень абонентам Лайф. У разі, якщо ви купуєте стартовий пакет за повною ціною, різниця повертається на бонусний рахунок, згодом повернуті кошти можна витратити на оплату тарифу.
  2. Додаткові бонуси за друзів. За кожного друга, який приєднається до програми lifecell campus, оператор нарахує на рахунок абонента 50 гривень бонусів.
  3. Подарункові 1000 гривень на навчання в онлайн-школі. При реєстрації на курсах програмування CyberBionic. Досить вказати промокод, щоб вартість навчання знизилася на 1000 гривень, з Лайф отримувати затребувану професію набагато вигідніше.
  4. Знижки на онлайн-курси ITVDN. Хочете освоїти затребувану професію, не виходячи з дому? З промокодом від Лайф для учасників програми Кампус відкривається доступ більш ніж до 150 курсам з безкоштовним доступом в протягом 30 днів після реєстрації.
  1. Знижки на абонементи в спортзал. Для учасників студентської програми надається знижка 20% при оплаті абонемента в спортивний зал ЄБШ. Промокод допоможе привести себе в форму без значних фінансових витрат.
  1. Доступ до платформи ChiqChaq. Платформа створена спеціально для опрацювання своїх навичок за фахом. Після реєстрації в програмі студенти отримують безкоштовний доступ до курсів протягом перших трьох місяців.

Реєстрація в бонусній програмі для студентів Кампус Лайф також дає можливість користуватися сервісами ОКМ і Prometheus без плати за інтернет-трафік.

Студенти можуть зареєструватися в програмі СІМагочі, щоб отримати додаткові бонуси і кешбек при оплаті тарифного плану. Для участі в бонусній програмі досить завантажити на смартфон спеціальний додаток від мобільного оператора.

Умови реєстрації в Campus

Щоб стати учасником бонусної програми, досить стати абонентом мобільного оператора, зареєструватися і авторизуватися в особистому кабінеті на сайті оператора, слідувати подальшим інструкціям.

Реєстрація доступна тільки студентам, які навчаються у вищих і середніх навчальних закладах України. Для підтвердження свого статусу вимагається надання студентського квитка.

Враховуйте, що промокоди які надаються можна вводити тільки один раз.