Зона покриття 2G, 3G, 4G Lifecell Україна

Щоб постійно залишатися на зв’язку і мати доступ до інтернету, абонентам варто заздалегідь вивчити карту покриття Лайфселл. Вона демонструє, де стільникова компанія здатна підтримувати високошвидкісне підключення до мережі, і відображає рівень зв’язку в різних областях, містах і селах України.

Знаючи точну зону покриття, користувачі можуть своєчасно змінювати налаштування свого смартфона, щоб користуватися стабільним та надійним з’єднанням (наприклад, в регіоні, де є виключно 2g, варто встановити в параметрах телефону «тільки 2g», оскільки в іншому випадку він буде намагатися підключатися до 3g, що моментально призведе до падіння швидкості).

Карта покриття 4G Lifecell

карта 4g lifecell

Поточний рівень покриття 4G Lifecell охоплює всі великі населені пункти України, тому у користувачів не виникне складнощів з підключенням до високошвидкісної мережі. При цьому оператор Life не обмежується вже досягнутим і активно розвиває в країні мережу 4,5G (її особливості і відмінності вказані на офіційному сайті).

В результаті абоненти отримають можливість користуватися інтернетом з більшою швидкістю, що дозволяє користуватися найвимогливішими онлайн-сервісами або дивитися відеоролики з високою роздільною здатністю.

Карта покриття 3g Лайф Україна

карта покриття 3g лайф Україна

Покриття Лайф 3G в Україні охоплює більшу частину країни. Території, де неможливо підключитися до мережі, як правило, не заселені і зайняті сільськогосподарськими угіддями або лісами. При цьому варто враховувати, що найбільш впевнений прийом буде в місцях розташування вишок, де сигнал надійніший і сильніший за все.

Якщо ретранслятор виявиться занадто далеко, якість зв’язку впаде, а з’єднання виявиться нестабільним.

Області покриття 2G

зони покриття 2g lifecell Україна

Зона покриття 2G Lifecell охоплює всю територію України, тому ніяких складнощів з підключенням до мережі у користувачів не виникне. Виняток становлять невеликі білі плями в тих регіонах, але і вони скоро зникнуть, оскільки оператор продовжує розширювати власні можливості і підвищувати якість послуг, що надаються.

Для населених пунктів поза зоною покриття

У будь-якому правилі є винятки, тому в Україні ще залишилися села, де відсутня мережа Life або сигнал з радіовежі занадто слабкий, щоб забезпечити абонентів якісним підключенням до інтернету. У подібних ситуаціях варто:

Вибравши другий варіант, варто повідомити консультанту про проблему і попросити стільникову компанію розширити мережу вишок для забезпечення потреб абонентів.