Як збільшити швидкість мобільного інтернету Лайф

Оператор LifeCell є одним з тих, хто подбав про нормальне підключення 4G для клієнтів і в момент тендеру придбав найвигідніші частотні ділянки. Однак незважаючи на таке відмінне і якісне покриття, користувачам все одно іноді потрібно збільшити швидкість інтернету Лайф.

Це пов’язано з тим, що у користувачів даного стільникового оператора іноді раптово знижується або взагалі зникає нормальна швидкість інтернету.

Якщо впала швидкість інтернету Лайф, стає проблематично завантажувати інтернет-сторінки, можуть не працювати месенджери, всі завантаження відразу ставляться на паузу або перериваються.

Крім того, обов’язково виникають проблеми при завантаженні різних ігор, відео, зв’язку відеодзвінків, коли програми «лагають». З істотними затримками виконуються інтернет-дзвінки і грає музика. Оновлення програм і всієї операційної системи може бути поставлено на паузу.

Причини зниження швидкості інтернету Lifecell

збільшити швидкість інтернету лайф

Серед ключових причин ситуації, коли швидкість мобільного інтернету лайф падає, можна відзначити:

  • Мобільний телефон підключений до мережі life з низькою швидкістю. В Україні покриття 3G і 4G досить широко використовується, але все ж є окремі ділянки на різних трасах, високо в горах, або ж в селах, де смартфон працює з більш слабкими сигналами. Так, якщо в панелі стану телефону поруч з іконкою підключення ви бачите символи G або E, то таким чином ви підключені через GPRS або EDGE. У даних мережах нормальна інтернет-швидкість є неможливою. Використовуючи їх, можна розраховувати лише на перевірку електронної пошти або відправку в месенджері простого повідомлення.

Зони покриття Lifecell

  • Перевантажена станція. Загальна якість інтернету сьогодні залежить від багатьох чинників, проте, як правило, це стан найближчої станції. Станції іноді занадто завантажені постійним обслуговуванням клієнтів, що сигнал може подаватися з низькою швидкістю. Вплинути на ситуацію користувачеві фактично неможливо, тому доведеться чекати, коли неполадки інтернету lifecell ліквідуються.
  • Погане з’єднання з мобільним телефоном. Сигнал в окремих приміщеннях може екрануватися. Це трапляється, коли він не може нормально проходити через шар землі, армовану конструкцію будинку, стіну з бетону.

Зробити безкоштовну перевірку швидкості інтернет-з’єднання від Lifecell, можна на нашому сайті у відповідному розділі, або перейшовши за посиланням.

Як підвищити швидкість інтернету

Що ж слід робити, щоб швидкість інтернету була нормальною і точно не розчаровувала? Ось кілька порад:

  • Для поліпшення сигналу необхідно помістити мобільний телефон ближче до вікна. Для розміщення ЮСБ-модему важливо застосовувати нормальний подовжувач ЮСБ.
  • Щоб отримати високу швидкість інтернету, потрібно знайти і активувати в налаштуваннях мобільного телефону мережу «Тільки 3G» або «Тільки 4G». Це дасть можливість не допускати переключення девайса на стару і повільну мережу 2G.

Дотримуючись цих простих порад, можна буде збільшити зону доступу до нормальної швидкості інтернету.