Як визначити прихований номер на Лайф Україна

Дізнатися прихований номер Лайф тепер не складе проблем, адже оператор на такі випадки вирішив надати нову опцію, що дозволяє розсекретити будь-який вхідний номер. Причому діє вона і коли той, хто телефонує використовує послугу «антивизначник», що зручно абоненту.

Підключитися до цього сервісу в межах території України можуть всі абоненти – як контрактники, так і люди, що користуються зв’язком на умовах передоплати.

Умови опції «Визначник прихованого номера»

як дізнатися прихований номер лайф

Щоб дізнатися, хто дзвонив з прихованого номера на Лайф, необхідно скористатися одним з наведених методів:

  • Відправити запит-комбінацію *123*255#;
  • Відправити СМС «HI VKL» на 123;
  • Використовувати систему самообслуговування на сайті.

В останньому випадку здійснюється вхід в особистий кабінет: знайти в списку послуг «визначення прихованого номера» і підключити її. Активація відбувається протягом доби. Наступний крок – користувач блокує небажані номери.

Існують варіанти, коли абонент не здатний скористатися цією послугою. В основному це ті, хто використовує застарілі моделі телефонів, які не відповідають сучасним стандартам.

Вартість

Вартість у опції Lifecell невисока – ціна складе всього 30 грн/міс. Якщо ж у користувача немає достатньої суми для проплати місячного пакета, то з рахунку щодня будуть зніматися 1,18 грн. Продовження відбувається щомісяця автоматом.

Послугу також можна активувати в особистому кабінеті програми Мій Lifecell.

Як відключити послугу визначника номера на Lifecell

як визначити прихований номер лайф

Відключення послуги Life Україна виконується кількома методами:

  • СМС з вмістом «HI VYKL» на 124;
  • Через систему самообслуговування на сайті.

На сайті слід відшукати серед активованих послугу, що підтримує ці функції, і відключити її. Дезактивація проводиться в найближчу добу.

Відгуки показали: опція дозволить отримати максимальну прозорість серед абонентів, побачити, хто телефонує, а також провести блокування небажаних номерів, які докучають користувачеві.