Всі способи поповнити рахунок Лайф Україна

Оплатити лайф – процес, який займає насправді буквально лічені хвилини. Причому старі способи на кшталт терміналів, поступово відходять у минуле. Тепер можна скористатися мобільним банкінгом, завдяки якому потрібна сума за секунди переказується на рахунок мобільного і зв’язок буде вам доступний в будь-який час, як і нові послуги.

Поповнити баланс з телефону на телефон

як поповнити рахунок на лайф з телефону

Поповнювати телефон за допомогою мобільного дуже просто, якщо знати всі нюанси. Важливо також враховувати, що при переказі грошей може стягуватися комісія. Але зазвичай про це попереджають заздалегідь. Такі методи дозволяють поповнити баланс телефону швидко і без зайвих рухів.

Оптимальний варіант – з телефону на телефон за допомогою USSD запиту *111*380ХХХХХХХХХ*ХХХ#. Перша частина – сам запит, друга – номер телефону для переказу коштів, а третя – сума для оплати. За послугу стягується комісія в 3 гривні. Після відправлення запиту приходить повідомлення з проханням підтвердити транзакцію. Натискаається «Так» для підтвердження або «Ні» для скасування операції.

Через сервіс Портмоне

Сервіс Портмоне представлений сайтом, а також мобільним додатком платіжної системи. В обох варіантах є можливість поповнити рахунок Лайф Селл. Якщо перейти на сайт у відповідний розділ, то слід в полях, що відкрилися ввести:

 • Номер телефону;
 • Суму поповнення (або вибрати варіант в 50, 100, 200 грн);
 • Дані карти – номер, дату закінчення дії та CVV;
 • Натиснути кнопку поповнити.

Внизу під час заповнення всіх даних відобразиться сума, яка спишеться з рахунку. Гроші приходять дуже швидко, хоча за операцію і стягується невелика комісія при поповненні без реєстрації. Після реєстрації в рамках тарифного плану «Місяць» можна поповнити рахунок Лайф без комісії через Портмоне безкоштовно як на сайті, так і через додаток.

Якщо система не пропускає поповнення, то слід переконатися, що на карті не передбачено обмежень щодо онлайн-поповнень.

З карти Ощадбанку

З карти Ощадбанку досить легко оплатити Лайф безкоштовно на території України, якщо скористатися послугами мобільного банкінгу:

 1. Ви можете увійти до банку за стандартною для нього формою;
 2. Перейти на сторінку оплати послуг.
 3. В вести в поля номер телефону, суму оплати.
 4. Підтвердити дію натисканням на кнопку.

Якщо ви є користувачем онлайн–банкінгу цієї системи, то вам не доведеться освоювати нові сервіси і переживати за свої «кровні». Тому для багатьох поповнення через Ощадбанк залишається найкращим в контексті зручності та безпеки.

Переказані кошти протягом декількох хвилин приходять на баланс разом з СМС- повідомленням.

Як поповнити рахунок Лайф без комісії

поповнення рахунку лайф

Без комісій можна покласти кошти на баланс в онлайн сервісі Lifecell:

 1. Перейти на сайт – oplata.lifecell.ua/uk.
 2. Ввести на сторінці з оплатою необхідні дані:
  1. Номер телефону;­
  2. Суму платежу;
  3. Номер банківської карти;
  4. CVV-код карти;
  5. Дату закінчення дії.
 3. Натиснути кнопку «сплатити».

Здійснити оплату можна і через офіційний мобільний додаток оператора.

Не обов’язково реєструватися на сайті Life, входити в особистий кабінет, щоб поповнити баланс. Але варто перевіряти дані, щоб помилково не зробити оплату чужого рахуноку.

Для користувачів системи є функція прив’язки особистого кабінету до особового банківського рахунку, завдяки чому абонент здійснює операцію в одне натискання. Допоможе з цим питанням покупка електронного ваучера на поповнення.

Оплата рахунку lifecell через Монобанк

Додаток Монобанк також розширило кордони зручності, дозволяючи поповнити мобільний рахунок без комісії онлайн:

 • Запустити програму (встановити, якщо її немає на вашому пристрої).
 • Натиснути на папку «Інші платежі».
 • Перейти за пунктом «Поповнення мобільного».
 • Натиснути на «Створити свій номер» або вибрати з переліку записаних контактів.
 • Вводиться в поле сума поповнення.
 • Натискається «Далі».

Операція вважається завершеною. Комісія не стягується, якщо за місяць сума не перевищує 10 тис. гривень або кількість поповнень менше або дорівнює 50 платежам. Якщо ліміт перевищено, то незалежно від суми береться додаткова плата в сумі 3 гривень.

Оплатити через інтернет поповнення балансу на сьогодні – операція, яка займає кілька хвилин. На одних ресурсах доведеться реєструватися, а ось такі, як Портмоне або послуга від Lifecell – комфортні і швидкі способи, доступні кожному.

Якщо ж на банківській картці коштів немає, доступ обмежений, то доведеться робити по-старому – йти до терміналу (є майже в кожному магазині) або звернутися до працівників салону мобільного зв’язку.