Як перевірити рахунок Лайф – всі способи

Щоб перевірити рахунок на Лайфселл, досить мати під рукою мобільний телефон, нічого додаткового не потрібно. При цьому оператор потурбувався про те, щоб доступ до фінансової інформації був доступним і простим.

В результаті клієнтам потрібно кілька секунд, щоб отримати відомості, які їх цікавлять. Абонентам залишиться лише вибрати зручний спосіб перевірки балансу і зробити передбачені компанією дії.

Дізнатися баланс на Лайф Селл через інтернет

як перевірити баланс на лайфі

Якщо клієнтам потрібно докладна інформація про поточний стан рахунку і відомості про останні витрати, найрозумніше скористатися особистим кабінетом або мобільним додатком Lifecell. Щоб дізнатися баланс Лайф, буде потрібно:

  1. авторизуватися у власному обліковому записі;
  2. знайти на стартовій сторінці відомості про грошовий залишок або переключитися на відповідний розділ меню;
  3. подивитися потрібні дані.

Даний підхід хороший тим, що абонент здатний отримати додаткові відомості, включаючи перелік підключених послуг, підключити корисні опції або навіть поповнити баланс при появі подібної необхідності.

За допомогою USSD -команди

Коли абонент бажає швидко побачити залишок на рахунку Лайф селл, розумніше скористатися USSD-командою. Для цього достатньо набрати на телефоні спеціальну комбінацію і натиснути кнопку додзвону. Через кілька миттєвостей прийде відповідь з потрібною клієнту інформацією.

У Life передбачено 2 різні варіанти запиту:

  • *111# для отримання відомостей про грошовий залишок;
  • *121# для перевірки залишків в пакетах і додаткових даних про підключені послуги.

Описаний спосіб універсальний і доступний як на території України, так і за межами країни. Він безкоштовний і не вимагає підключення до інтернету, тому ним можна скористатися в будь-якій ситуації.

як дізнатися баланс лайф Україна

Як перевірити рахунок іншого абонента на Лайфі

Можливості перевірити баланс іншої людини на Лайфселл не передбачено, оскільки фінансові дані конфіденційні і не підлягають розголошенню стороннім людям.

Але, якщо без подібної інформації не обійтися, можна зателефонувати до контактного центру та попросити допомоги консультанта.

Можливо, він повідомить про стан рахунку і залишок коштів, хоча така ймовірність мінімальна. Інших способів дізнатися про стан чужого балансу не існує.