Тариф Лайф 4 безліміти – умови і вартість

Новий тариф Лайф 4 безліміти викликав величезний інтерес оточуючих, оскільки абоненти отримували від оператора необмежений доступ до онлайн-сервісів, на які зазвичай йде багато грошей.

При цьому Lifecell встановив невисоку абонентську плату за користування зв’язком, що зробило пропозицію компанії доступною і вигідною. Щоб переконатися у сказаному, досить придивитися до умов тарифного плану уважніше або просто почитати відгуки.

Умови пакету Lifecell 4 безліміти

Головна особливість тарифу Lifecell 4 безліміти полягає у вільному доступі до онлайн-сервісів, але абонентам доступні і інші послуги стільникового зв’язку.

ПослугаРозмір
пакета
або вартість
Ціна після
вичерпання
ліміту
Дзвінки
всередині
мережі
Необмежено
Вихідні дзвінки
на номери інших
операторів України
з 10.08.2022
120 хвилин
(було 30 хв.)
1 грн
Інтернет-трафік8 ГбПотрібна
активація
додаткових
опцій
Доступ до відео
(YouTube, Megogo,
Oll TV,
Divan TV, 1+1)
Безлімітно
Соціальні мережі
(Facebook,
Twitter, Instagram)
Необмежено
Месенджери
(Viber, Telegram,
WhatsApp, Skype,
BiP)
Безлімітно
Повідомлення10 смс на добу
за 5 грн.
(невикористаний
залишок згорає)
1 грн.

Як підключити Лайф 4 безліміти

Зверніть увагу! Тарифний план переведено до архіву Lifecell. Перехід та підключення – неможливі.

Щоб підключити тарифний план, користувачам доведеться:

  1. відвідати найближчу точку продажів або офіс Life;
  2. купити нову сім-карту з вже встановленим на неї тарифним планом;
  3. активувати сімку, зателефонувавши за телефоном 111.

Якщо абонент придбав універсальну сім-карту і хоче перейти на тариф 4 безліміти, йому варто скористатися будь-яким каналом самообслуговування, але зручніше за все використання USSD-команди *141*4#.

Після активації тарифного плану потрібно поповнити баланс для списання з нього абонентської плати (або розплатитися бонусами), після чого можна користуватися зв’язком і спілкуватися з друзями.

Вартість

Вище вже згадувалося про низьку вартість обслуговування на описаному тарифі.

Щоб отримати доступ до онлайн-сервісів і можливість дзвонити, досить вчасно поповнювати баланс, з літа 2023 – ціна тарифу складає 190 грн за 4 тижні, та 6,79 грн/день поза тарифом.

лайф чотири безліміти

Абонплата стягується кожні 4 тижні (не місяць). У разі відсутності на рахунку потрібної суми обслуговування тимчасово призупиняється.

Важливо підкреслити, що вартість може зрости, якщо клієнт підключить додаткові опції і послуги, наприклад, збільшить пакет інтернету.

У подібній ситуації точний розмір оплати варто уточнити в особистому кабінеті.

Важливо! Якщо скористатися послугою “Тарифна підписка” – можна заощаджувати до 15% на оплаті. Послуга доступна для всіх абонентів Lifecell.

Особливості тарифного плану

Суттєвих особливостей, крім зазначених вище умов дзвінків, безліміту і доступу в мережу, у тарифу немає. Але абонентам варто враховувати, що оператор вже вніс в тарифний план декілька змін.

У Листопаді 2019 року компанія підвищила абонентську плату на 20 гривень (до 60 грн.), а з Грудня 20210 вартість зросла до 90 грн і закрилася можливість переходу з інших тарифів, а влітку 2023 року ціна зросла до 190 грн (у країні війна): тепер, щоб підключитися до тарифікації, потрібно купувати стартовий пакет Лайф 4 Безліміти в магазині та дивитися його оновлені умови.

Детальні умови за діючими тарифами можна дізнатися у оператора телефоном, або звернутися до відділення Lifecell.