«СІМагочі» – програма лояльності Lifecell

Сімагочі Lifecell – програма лояльності від українського мобільного оператора, яка дозволяє отримувати додаткові бонуси після реєстрації, скачування спеціального мобільного додатку і щомісячної оплати послуг.

Умови використання та рівні СІМагочі

Щоб взяти участь в бонусній програмі від Лайф, досить підключитися до програми лояльності, використавши USSD-команду: *717# (або скористайтеся спец. розділом у додатку My lifecell). Програма буде корисною для студентів, вчителів та тих, хто хоче отримувати приємні бонуси на навчання, розваги та шопінг. Ще одна обов’язкова умова – своєчасна оплата щомісячних послуг, підключених до вашого тарифного плану.

програма лояльності сімагочі lifecell

Розмір бонусних відрахувань безпосередньо залежить від кількості безперервних сплат за тарифний план, на якому знаходиться абонент:

  • За першої оплати пакету послуг Lifecell, Сімагочі принесе 1% кешбеку бонусами.
  • Друге та подальші своєчасні поповнення рахунку приноситимуть по +1%, аж до 12% (це максимум), які триматимуться при кожному успішному продовженні тарифу.
  • Важливо! За несвоєчасної оплати на будь-якому з етапів накопичення бонусних відсотків – вони скидаються до 1%, і прогрес із накопичення доведеться починати з початку.

Учасники програми можуть розраховувати не тільки на бонусний кешбек, а й додаткові подарунки від оператора.

Як керувати «СІМагочі»

Щоб керувати програмою лояльності, досить завантажити на телефон мобільний додаток Мій lifecell і вибрати відповідний розділ. Також дізнатися розмір накопичених бонусів можна за допомогою короткої команди *717#.

Переваги догляду за Діджитал-улюбленцем Lifecell

Бонуси Сімагочі lifecell нараховуються при оплаті пакета послуг, який надається в вашому тарифному плані. Бонуси переводяться на відповідний рахунок, витратити їх можна відповідно до умов бонусної програми на різні “плюшки”.

Кожен бонус прирівнюється до 1 гривні.

До переваг використання сервісу можна віднести:

  • Кешбек бонусами збільшується щомісяця протягом року;
  • Кілька цікавих «плюшок» на вибір для учасників;
  • Можливість отримання додаткового кешбека в розмірі 50 і 100%.