Послуга «Передзвони Мені» Лайф Україна

Лайф «Передзвони мені» – послуга від українського мобільного оператора, що дозволяє відправити запит на передзвін абоненту навіть в разі, якщо на балансі у вас немає грошей, а тарифні хвилини вже закінчилися.

Як «скинути бомжа» на Лайф

як скинути бомжа на лайф

Існує три основних способи відправити запит на номер абонента з проханням вас перенабрати. Скинути бомжа з Лайфа можна навіть в тому випадку, якщо на момент відправлення запиту по вашому номеру нульовий баланс.

Послуга доступна всім абонентам мобільного оператора Лайф і не вимагає спеціального підключення. Щоб інший абонент отримав запит, виконайте одну з таких дій:

  • *124*3*380ХХХХХХХХХ# – просто наберіть команду в меню набору номера на своєму телефоні і клацніть на кнопку виклику. Дочекайтеся відповідного інформаційного повідомлення на екрані, він підтвердить, що запит виконаний правильно;
  • Надішліть текстове повідомлення такого змісту «3 і номер абонента» на короткий номер 124;
  • Введіть команду *124# на своєму смартфоні, в меню, виберіть пункт «Керування рахунком», далі «Передзвони мені» та вкажіть номер потрібного абонента. Номер вводити разом з кодом країни, але без «+».

Враховуйте, відправляти запити з проханням передзвонити можна тільки на номери мобільних України. Послуга дійсна не тільки для абонентів Лайф, запит можна відправити на номер користувача Київстар і Водафон.

Ліміти

Протягом місяця абоненти можуть відправити безкоштовне смс на Лайф обмежену кількість разів. Так, протягом одного календарного місяця можна відправити до 5 безкоштовних запитів.

Починаючи з 6 повідомлення, за кожен новий запит з проханням передзвонити буде зніматися додаткова плата в розмірі 0,1 гривні, запити стануть недоступні абонентам мобільного оператора, які мають нульовий баланс.

Кількість повідомлень, що відправляються понад зазначений безкоштовний ліміт – не обмежена. Досить тільки, щоб на рахунку була потрібна сума грошей. З початком нового календарного місяця ліміти обнуляються (в тому числі і всі невикористані безкоштовні запити).

як відправити передзвони мені лайф

Умови і вартість послуги «Передзвони мені» від Lifecell

Скористатися послугою «Передзвони мені» можуть усі абоненти мобільного оператора. Щоб відправити запит, досить мати активну сім-карту оператора, а також знати номер абонента, який повинен вам передзвонити. Стан рахунку не має значення в разі, якщо кількість відправлених смс не перевищує 5 протягом 1 календарного місяця.

Вартість послуги – безкоштовно. Плата за смс починає стягуватися в разі, якщо всі безкоштовні запити були витрачені. Одне повідомлення зверхліміту обійдеться в 0,1 гривню без урахування пенсійного збору.

Інші способи зв’язку при відсутності грошей на рахунку

Відправити смс «Передзвони мені» Лайф може знадобитися у будь-який момент. Часто потрібно зробити терміновий дзвінок іншому абоненту, а потрібна сума на рахунку відсутні або всі безкоштовні хвилини в вашому тарифі вже були витрачені.

Існують також альтернативні способи зв’язку з іншими абонентами при негативному чи нульовому балансі:

  1. Через мобільні месенджери. Спосіб буде актуальний для абонентів, які підключені до інтернету через Wi-Fi або мають безкоштовні мегабайти для виходу в мережу через мобільний інтернет. У деяких тарифах оператора трафік при використанні певних месенджерів не списується.
  2. Послуга «Додаткові гроші». Допомагає взяти гроші в борг у мобільного оператора. Розмір доступної суми варіюється від 10 до 250 гривень, все залежить від розміру поповнення в минулому місяці. За користування послугою з рахунку знімаються додаткові гроші.