«Додаткові гроші» на Lifecell

Лайф намагається радувати користувачів, роблячи процес використання мобільного зв’язку ще більш комфортним і вигідним. Тому «Додаткові гроші» для багатьох клієнтів Lifecell стали просто знахідкою. Коли баланс нульовий, а потрібно терміново зателефонувати або написати – гроші в борг допоможуть впоратися з труднощами.

Переваги та недоліки послуги

як на лайф взяти гроші в борг

Коли «фінанси співають романси», послуга кредиту для багатьох стає знахідкою, адже є можливість елементарно взяти гроші в борг у «Лайф Украина». З переваг виділяються:

 • Можливість користуватися послугами тарифу незалежно від стану основного рахунку.
 • В екстрених ситуаціях, коли грошей на рахунку немає, «Додаткові гроші» дозволять отримати хвилини для розмови.
 • Додаткові гроші дозволяють відправляти
 • Якщо користувачеві необхідний доступ до мобільного інтернету, то Lifecell своїм кредитом допоможе.

Відкриваються й інші функції, для яких потрібна оплата з балансу. Але природно, що гроші в борг не позбавлені і власних «підводних каменів»:

 • Користування послугами виключно по передоплаті не менше 90 днів, а мінімальна витрачена з рахунку сума становить мінімум 50 гривень.
 • Природно, отримані кошти необхідно буде повернути – поповнити телефон мінімум на взятий в борг обсяг суми, і оператор зніме їх автоматично один раз.
 • Є обмеження по термінах – користувачеві надається безкоштовне користування засобами на два дні.

Чим довше абонент є користувачем послуг Life і чим більше витратив коштів, тим більше отримає додаткових грошей після підключення функції. Тому послуга доступна для використання не кожному абоненту.

Отримати можна за раз від 10 до 250 гривень. Сума залежить від тривалості користування послугами оператора і обсягу витрачених коштів на зв’язок і послуги. Користуватися послугою можна протягом двох днів безкоштовно.

Як на Лайф взяти гроші в борг

Якщо ви за всіма умовами Life збігаєтеся з цими параметрами, то цілком можна звернутися до оператора за наданням коштів у борг:

 1. Набрати USSD запит за номером *123#.
 2. Вибрати в меню «Управління рахунками».
 3. Далі вибрати «Додатках i гроші».
 4. Підтвердити запит.

Займає ця процедура у абонента мінімум часу. Щоб перевірити доступну суму для мобільного кредиту, необхідно ввести запит *111#, а для контролю отриманих коштів – *111*111#. В кінці – робите поповнення балансу, як тільки з’явиться можливість.

Ще один спосіб – якщо під час дзвінка робот повідомив, що недостатньо коштів. Натисніть 1 і отримаєте пропозицію скористатися послугою.

Уточнити інформацію щодо статусу вашої заявки, можна у контактному центрі у оператора – номера для зв’язку.

Детальні умови даної опції

Правила для отримання послуги «Додаткові гроші» Лайф:

 • Користувач повинен користуватися опціями тарифу або іншими послугами life від 3 місяців мінімум;
 • Поповнення балансу становить за два місяці 50 гривень мінімум;
 • Користування грошима в борг по сервісу безкоштовно тільки два дні, але абонент зобов’язаний поповнити рахунок, з якого будуть зняті кошти оператором.
 • По закінчення двох днів нараховується обов’язкова плата.
 • Якщо за тиждень абонент незміг поповнити баланс на взяту суму та комісію, то дія послуги призупиняється до поповнення балансу.
 • Оплата за будь-яку суму становить мінімум 3 гривні і може бути більше в залежності від того, яка сума була взята користувачем.
 • Діє опція тільки в Україні, а винятком є абоненти, що знаходяться на окупованних територіях згідно з розпорядженням Кабміну України № 1085-р від 07.11.2014.

Умови Lifecell цілком зрозумілі, хоча і дещо обмежують абонентів. З іншого боку, якщо терміново потрібен зв’язок, а на поповнення немає часу або коштів найближчим часом, то взяти гроші в борг на лайфі – цілком собі вихід зі скрутної ситуації.

гроші в борг на лайф

Як відключити додаткові гроші на лайф

Самостійно скасувати послугу досить легко все тим же USSD запитом, для чого набирається *123#, потім в меню вибирають «Управління рахунками», переходять в розділ – «Додатковi гроші» і підтверждують запит. Все зрозуміло на інтуїтивному рівні. Можна також відмовитися від додаткових грошей лайф – просто набрати *117*1# і підтвердити запит. Також деактивация додаткових грошей відбувається при переході на іншого оператора, коли приходить автоматичний запит на перевод номера в іншу мережу.