Lifecell Маячок (мобільний GPS)

Lifecell Маячок – послуга від українського мобільного оператора, яка дозволяє власнику компанії відслідковувати поточний стан всіх мобільних об’єктів, що знаходяться під управлінням фірми, планувати візити, проводити анкетування серед співробітників, моніторити цінову політику та ін.

Доступні для підключення модулі

lifecell маячок

Оператор пропонує корпоративним абонентам можливість підключення одного з модулів:

  • Трекер. Модуль в основному створений для відстеження транспорту, що належить компанії. За допомогою програми вдається контролювати поточний стан транспортного засобу, пройдений маршрут за певний часовий проміжок, і інше.;
  • Агент. Підключення модуля дозволить планувати візити в філії, які входять до компанії. Можливо автоматичне складання календаря планування на основі минулих даних. За допомогою модуля також можна складати візуальні звіти після візитів, моніторити ціни та ін .;
  • Торгівля. Дозволяє заповнювати інформацію про конкретний товар – поточна вартість, знижки, спеціальні пропозиції. Модуль також допоможе порівнювати товари і послуги вашої компанії з пропозиціями конкурентів.

Умови та вартість

Послуга доступна для підключення тільки корпоративним клієнтам, які взаємодіють з оператором на умовах попередньої оплати.

ТрекерАгентТоргівля
Вартість
місячного
пакета
90180250
Включений
в пакет об’єм
трафіку
60 МБ2 ГБ4 ГБ
Точка
доступу до
послуги

internet

Як підключити послугу маячок від Лайф

Щоб підключити Маячок Лайф Україна, потрібно залишити заявку через сайт мобільного оператора і дочекатися дзвінка від менеджера компанії для узгодження всіх питань співпраці. Зверніть увагу – для підключення потрібні певні документи, з переліком можна ознайомитися на сайті.

Ще можна самому зв’язатися з оператором Lifecell і поставити всі питання.