Домашній інтернет від Lifecell

Послуга «Домашній інтернет» Lifecell дозволяє використовувати всі переваги інтернету від мобільного оператора в домашніх умовах. Послуга доступна тільки абонентам, які проживають в будинках, де є відповідна технічна можливість. Оператор пропонує спеціальну знижену ціну для контрактних і зареєстрованих абонентів.

Умови надання послуг

послуга домашній інтернет лайф

Домашній інтернет від Лайф дає доступ в мережу на швидкості до 500 мегабайт в секунду. Швидкість гарантована тільки при підключенні до роутера з портом Gigabit Ethernet (GE) WAN. Швидкість може знижуватися в залежності від зовнішніх факторів – віддаленість від передавального пристрою, перепони на шляху сигналу та ін.

запустити перевірку швидкості інтернету

На сайті мобільного оператора при подачі заявки на підключення можна при необхідності придбати рекомендоване мережеве обладнання, яке дозволить отримати доступ в мережу на максимальній швидкості.

Підключити домашній інтернет Лайф можуть звичайні і контрактні абоненти мобільного оператора. Вартість підключення:

  • Для звичайних абонентів – 150 гривень на місяць;
  • Для контрактних і зареєстрованих користувачів – 100 гривень на місяць.

Для отримання доступу до пільгових умов обслуговування досить зареєструватися на сайті оператора. Для цього переходимо на сайт https://www.lifecell.ua/uk/bank-id/ і проходимо процес реєстрації, слідуючи підказкам на екрані. Крім пільгової ціни на інтернет, зареєстровані абоненти отримують додаткові бонуси на свій рахунок.

Домашній інтернет на пільгових умовах надається користувачеві тільки в разі, якщо у нього оплачений пакет мобільних послуг.

Реєстрацію можна також пройти через офіційний мобільний додаток Мій Lifecell.

Тарифи з підпискою на MEGOGO

Мобільний оператор Лайфсел пропонує своїм абонентам можливість підключення до домашнього інтернету одночасно з оформленням підписки на сервіс Мегого.

MEGOGO – онлайн-кінотеатр, що відкриває користувачам доступ до великої кількості серіалів, фільмів, мультфільмів та інших можливостей.

Абонентам Lifecell є два види підписки на сервісі:

  • Оптимальна. В підписку входить 230 каналів, а також бібліотека з 15 000 фільмів і мультфільмів. Також підписка дозволяє без обмежень дивитися прямі футбольні трансляції. Вартість передплати для контрактних абонентів – 160 гривень на місяць;
  • Максимальна. Підписка відкриває доступ до 280 каналів, 16 500 мультфільмів, серіалів і фільмів. Зареєстровані абоненти можуть активувати підписку за 230 гривень в місяць.