Деталізація дзвінків, рахунку і СМС від Лайф Україна

Деталізація дзвінків Лайф Україна дозволить швидко встановити, на які номери відбувалися виклики з вашого телефону останнім часом. Послугу можна запросити у оператора мобільного зв’язку в салоні або подавши заявку онлайн.

Як користуватися послугою деталізації рахунку на Лайф

Деталізація викликів у мобільного оператора Лайф – це надання доступу до даних про всі платні події на вашому рахунку, які відбулися за останній час. За допомогою деталізації можна дізнатися, коли здійснювався вихід в інтернет і скільки мегабайт було витрачено, коли відправлялися текстові та мультимедійні повідомлення, здійснювалися дзвінки на номери абонентів Лайф, інших операторів України, на номери фіксовані зв’язку, за кордон тощо.

деталізація дзвінків лайф

Вся інформація надається із зазначенням точного часу і дати, коли відбулась конкретна подія.

Щоб скористатися послугою деталізації рахунку Лайф, необхідно встановити на смартфон офіційний мобільний додаток від оператора, пройти реєстрацію.

  • Далі переходимо до розділу «Платежі і витрати» в додатку і вибираємо відповідну послугу.
  • Для доступу до деталізованої інформації про ваші витрати потрібно повторно ввести персональний пароль від аккаунта.
  • Далі ви можете замовити деталізований звіт у будь-якому зручному вигляді.

Важливо, щоб розділ «Деталізований рахунок» був захищений паролем. Так ви зможете бути впевнені в тому, що ніхто сторонній не отримає доступ до персональної інформації по вашому рахунку. Якщо ви втратили або забули пароль, його можна відновити у будь-який час з допомогою прикріпленої до облікового запису електронної пошти.

Абонентам мобільного оператора доступні звіти, сформовані за 2 останніх місяці + за поточний місяць. Головна умова звіту – загальний період охоплення не повинен перевищувати 90 днів. Якщо вам потрібно завантажити дані про поточний день, подавайте запит на наступний день, інакше інформація буде відсутня.

Усі сформовані звіти зберігаються в особистому кабінеті протягом 10 днів, після чого автоматично видаляються. Якщо абонент бажає і згодом отримувати дані з попередніх деталізованих звітів, можна зберегти  ці файли.

Якщо абонент хоче відключити послугу, всі сформовані звіти видаляються автоматично, навіть якщо з моменту створення не минуло 10 днів.

Умови і вартість

Абонент може запросити необмежену кількість звітів протягом дня. Плата за послугу «Деталізований рахунок» не стягується, при цьому кожен новий звіт буде коштувати 0,50 гривень.

Послуга доступна абонентам, які співпрацюють з компанією Лайф на основі передоплати.

Як замовити деталізацію дзвінків Лайф

Щоб подивитися деталізацію дзвінків Лайф, необхідно авторизуватися в особистому кабінеті на сайті компанії за посиланням https://my.lifecell.ua/uk/ або завантажити на смартфон спеціальний мобільний додаток. Програма доступна для всіх мобільних ОС.