Paycell додаток від Lifecell Україна

Система paycell в Україні надана оператором lifecell для своїх абонентів і клієнтів сторонніх систем. Для використання функцій необхідно встановити офіційний додаток. Посилання на скачування можна отримати на офіційному порталі, або в магазині Google Pay.

Клієнти з легкістю отримують доступ до своїх фінансів, електронного гаманця, можуть безпечно здійснювати платежі, перекази і користуватися послугами сервісу без ризику втрати особистих даних. У головному меню відображаються фактичний баланс електронного гаманця, доступність коштів на рахуноку оператора lifecell, кількість зареєстрованих карт і промобали.

Переваги онлайн гаманця Пайселл

додаток paycell

На відміну від багатьох інших систем, сервіс оператора life дає доступ за всіма транзакціями, надає безліч функцій і має інтуїтивну систему навігації. У число його достоїнств можна включити:

  • зручність контролю за мобільним рахунком, балансом телефону і історією платежів;
  • безпечну прив’язку платіжних карт будь-яких банків;
  • більше 1000 різноманітних платіжних можливостей від здійснення комунальних платежів до погашень кредиту;
  • можливість відправляти гроші клієнтам системи на гаманці безкоштовно;
  • відправка запитів про фінансову підтримку друзям при виникненні складної ситуації;
  • приємні бонуси і подарунки.

Умови використання

Щоб користуватися системою Paycell необов’язково бути клієнтом Lifecell. Досить проживати на території України, мати операційну систему Android для того, щоб встановити собі додаток і почати користуватися всіма послугами сервісу. Для IOS програма поки недоступна.

Якщо клієнт системи вже раніше зареєструвався у сервісі oplata.lifecell.ua, його прив’язані платіжні карати будуть відображатися в додатку без додаткових дій.

Як встановити додаток PayCell

Завантажити та встановити додаток вийде за посиланням, яке надане на офіційному порталі власника системи paycell.lifecell.ua. Після переходу по ньому відкриється магазин Google Pay. Досить буде натиснути кнопку «Встановити», щоб виконати скачування програми. Після того як файл вдасться завантажити в телефон, потрібно відкрити його і пройти просту процедуру реєстрації з додаванням банківських карт.

Можна обмежитися створенням електронного гаманця, який працює з більшістю популярних систем оплати. Для виконання платежів прямо в додатку дані чіткі інструкції з поетапними підказками, які дають можливість користуватися системою без спеціальних знань і сторонньої допомоги.

Якщо у вас виникнуть питання щодо роботи послуги, зверніться до оператора КЦ компанії Lifecell.