Lifebox – хмара від Lifecell

Хмарне сховище lifebox стало новою реальністю, яка дозволяє носити з собо й масу електронної інформації. Фотографії, контакти, документи і музику можна зберігати в необмеженому обсязі, діставати з архіву у будь-який момент. Сховище надає можливість синхронізації і всіх файлів на пристрої.

Завантаження можна буде відкривати з будь-якого пристрою, просто ввівши пароль. В системі можна не тільки зберігати інформацію, а й ділитися її з друзями, створювати презентації і анімацію. Послуга доступна не тільки для клієнтів Life, але і для користувачів інших операторів. Абоненти, які підключили опцію, залишають позитивні відгуки і стають постійними користувачами системи.

Як почати користуватися хмарним сховищем

що таке lifebox

Щоб використовувати lifebox для ПК або смартфонів, буде потрібно завантажити додаток для відповідної операційної системи, посилання можна отримати на сайті оператора lifecell. Здійснити підключення до опції вийде через додаток, або відправивши текст 50/500 VKL на короткий номер 8080.

Після того, як послуга була підключена, доведеться заповнити коротку інформацію про себе і придумати надійний пароль, який в майбутньому допоможе користуватися сховищем на інших пристроях, виконувати вхід в систему. При завантаженні файлів в сховище плата за трафік не здійснюється.

Умови та вартість lifebox

Оператор Lifecell надає послугу на території України безкоштовно для тих, хто планує зберігати не більше 5 ГБ інформації. У платному варіанті хмарне сховище доступне відразу в декількох форматах. Обсяг інформації до 50gb може бути завантажений за 24,99 гривні. Більший розмір, що дозволяє зберігати до 500 гігабайтів, може бути куплений за 52,99 гривні. Термін дії оплаченої послуги дозволяє зберігати файли 30 днів з моменту покупки.

Клієнти тарифного плану «БОМБА» отримують можливість зберігання 50 ГБ безкоштовно. Для абонентів інших тарифних планів так само можуть бути доступні пільгові умови і безкоштовні обсяги сховища, точну інформацію можна дізнатися на сайті оператора в розділі, присвяченому Lifebox.

Як завантажувати і викачувати файли

Після того, як опція була підключена, людина буде мати доступ до своїх файлів через будь-який пристрій. Завантаження можливе через автосінхронізацію, або вручну при вибірковому сортуванні фотографій і відео. Користувачі можуть скористатися інтуїтивним інтерфейсом, який відкриває наступні можливості lifebox lifecell:

  • автоматичне завантаження фото, відео файлів зі збереженням або без нього на основному пристрої, що виключає витрату пам’яті;
  • збереження і відновлення контактів записної книжки;
  • онлайн доступ до всіх файлів в сховищі, скачувати їх на телефон не буде потрібно;
  • доступ до сховища з будь-якого пристрою після введення пароля;
  • функції створення смішних відеофайлів і відправка їх друзям;
  • вивід на друк будь-яких фотографій.

хмарне сховище lifebox

Як відключити хмара Лайф

Процес відключення сховища здійснюється так само легко, як і його підключення. Для цього достатньо набрати *200# і кнопку виклику, або зателефонувати 920. Крім того, відключення є в меню додатка і особистому кабінеті користувача.

При всіх виникаючих питаннях можна зв’язатися з техпідтримкою, яка допоможе впоратися з ситуацією і розповість, як можна включити або відключити послугу.