Сервіс «Порівнятор Lifecell»

Послуга Порівнятор Лайф дозволяє вже існуючим та потенційним абонентам мобільного оператора порівнювати між собою умови різних тарифів на мобільний зв’язок, запропонований не тільки компанією Лайф, а й іншими операторами України. Весь процес відбувається в інтуїтивно зрозумілому режимі.

Як працює порівнятор від Лайф

Щоб скористатися сервісом порівняння тарифів у різних мобільних операторів досить вбити в пошуковому запиті фразу «Порівнятор», і відкрити перший запропонований варіант, щоб потрапити на офіційний сайт Лайф, або натиснути кнопку для швидкого переходу:

порівнятор Lifecell

Далі вкажіть вартість, яку готові платити за свій тарифний план на місяць. Система автоматично сформує тарифи в даній ціновій категорії, пропоновані операторами Лайф, Водафон і Київстар.

У сервісі порівняння також можна подивитися, яка кількість безкоштовних хвилин на дзвінки іншим абонентам видається на місяць, скільки часу діє пакет (місяць або 4 тижні), кількість не тарифікованих гігабайт мобільного інтернету.

Головна особливість сервісу – ви можете автоматично подати заявку на перехід на новий тариф Лайф, якщо умови вас влаштовують, прямо на сайті. Послуга доступна і абонентам інших операторів – здійснюється перехід зі збереженням існуючого номера.

Порівнювач Лайф також допоможе вибрати тариф з безлімітним мобільним інтернетом. На даний момент подібні послуги надають тільки оператори Лайф та Водафон.

послуга порівнятор lifecell

Кому буде корисний сервіс

Сервіс має ряд переваг:

  • Швидке порівняння тарифів трьох операторів із зазначенням цін;
  • Можливість швидкого переходу на новий тариф із збереженням номера;
  • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.

Сервіс буде корисний тим абонентам, які хочуть ознайомитися з тарифними планами інших операторів, представлених в тій же ціновій категорії, щоб переконати, що не переплачують зайвого при використанні мобільного зв’язку.