Налаштування інтернету Лайф – вручну і автоматично

Всі сучасні мобільні оператори пропонують клієнтам підключення мобільного інтернету. Зазвичай їм можна користуватися відразу після активації сім-карти, але іноді потрібна додаткова настройка інтернету Lifecell.

Вибравши правильні настройки і параметри мережі, користувачі отримають стабільне з’єднання на максимально високій швидкості (Life впроваджує в Україні мережу 4,5 G).

Але варто пам’ятати, що навіть правильно вибрані параметри не гарантують безперебійне підключення, оскільки іноді на якість трафіку впливають сторонні фактори, наприклад, збій в роботі смартфона або високе навантаження на мережу в пікові години.

Тобто, міняти або замовляти налаштування варто лише в тих випадках, коли абонент не сумнівається, що справа саме в них.

Як отримати налаштування інтернету Lifecell

автоматичні налаштування інтернету life

Зазвичай потрібні налаштування встановлюються автоматично, тому користувачам не доводиться замислюватися над тим, де взяти вірні параметри. Замовляти їх додатково оператор рекомендує лише в 1 випадку: при поїздці за кордон.

У таких випадках абонентам варто:

У випадку з USSD -командою нічого додаткового не потрібно. При відправці смс абоненти можуть вибрати відповідний текст повідомлення:

  • INTERNET для отримання налаштувань інтернету;
  • MMS, щоб отримати можливість користуватися ммс ;
  • ALL для отримання всіх параметрів відразу.

Відправлення повідомлення або команди безкоштовне, автоматична установка налаштувань також не вимагає оплати. Потрібні параметри надходять на смартфон моментально, тому користуватися інтернетом можна практично відразу після відправлення запиту.

На Android

Описана процедура повністю підходить для телефонів на базі Android, тому користувачі можуть замовити налаштування інтернету Лайф за допомогою зазначеної команди або надіслати повідомлення. Нічого додаткового робити не потрібно, оскільки решта відбудеться без участі абонента: настройки Лайфселл прийдуть і встановляться на смартфон автоматично.

Для Iphone

Не відрізняється процедура і для власників Iphone. Оператор відправляє потрібні параметри автоматично, як тільки абонент вирішить активувати сім-карту.

В крайньому випадку, якщо у користувачів виникнуть складності з підключенням до мережі, вони можуть зателефонувати до контактного центру Lifecell і попросити допомоги оператора.

Той вирішить проблему в ручному режимі, а клієнту, який зателефонував,  залишиться слідувати його порадам і чекати, поки доступ до інтернету буде встановлений.

налаштування lifecell інтернету вручну

Ручні настройки інтернету Лайф Україна

Налаштовувати мережу вручну зазвичай не доводиться, але, якщо без цього не обійтися, потрібно:

  1. знайти розділ «настройки» в меню смартфона (точне розташування залежить від марки і моделі пристрою);
  2. вказати в полі «ім’я» або «профіль» Lifecell Internet;
  3. вписати в рядок APN слово Internet;
  4. інші значення залишити незмінними.

Після чого залишиться перезавантажити смартфон і перевірити, чи принесла настройка Lifecell інтернету вручну потрібний результат.

Можливість використання без замовлення настройок

Оператор Life стверджує, що для використання інтернету в Україні ніяких додаткових налаштувань, супер-паролів і інших даних не потрібно. Користувачам достатньо підключитися до мережі і вибрати відповідний режим з’єднання, решта система зробить автоматично.

Налаштовувати трафік і доступ до онлайн-сервісів потрібно лише перед поїздкою за кордон.