Найдешевший тариф Lifecell на 2022

Мобільний оператор Лайфселл дбає про своїх клієнтів та враховує всі побажання та фінансові можливості абонентів. Тому, в лінійці тарифів є пакети які коштують менше за решту, але мають пристойні умови обслуговування.

Найдешевші тарифи на передоплату Life у 2022 році

найвигідніший тариф на лайф у 2022 році

Тарифний план “Просто Лайф” пропонує привабливі умови для своїх користувачів:

 • 5 гігабайт Мережі
 • безліміт на Lifecell
 • 250 хвилин на всі мобільні номери по всій Україні, включаючи Lifecell
 • Можливе здійснення роздачі мережі через інші гаджети абсолютно безкоштовно.
 • Для абонентів, які пройшли процедуру реєстрації або застосували опцію перенесення свого номера, ціна ще привабливіша.

У 2022 році це дешевий тариф Лайф, його розрахункова вартість становить 2,50 грн на день, за умови, що номер перенесений в lifecell.

Особлива ціни на тариф починає діяти за таких умов:

 1. Реєстрація номера – для цього він повинен бути прив’язаний до даних вашого паспорта.
 2. Персоніфікація номера – повинен бути здійснений перехід з контрактного договору на передоплату, а персональні відомості зберігаються.
 3. Після цього достатньо поповнити рахунок на відповідну суму, що покриває вартість послуг на чотири тижні. За достатньої кількості коштів на рахунку ви зможете користуватися спеціальною ціною вже наступного дня.

Також, альтернативним варіантом з низькою ціною є тарифний план «Гнучкий Лайф» ☚ Детальні умови та вартість дивіться за посиланням.

Кому підійдуть такі пакети

Соціальні мережі – Facebook, його месенджер, Twitter, Instagram надані у ваше розпорядження на безлімітних умовах. Спілкуйтеся з друзями та рідними у звичних месенджерах, скільки захочете!

Досить повністю сплатити чотиритижневий набір послуг. Протягом усього терміну користування цим набором можна замовити додатковий за номером *700#, якщо вже вичерпали ліміт.

Це вкрай вигідні тарифні плани для тих, хто не уявляє свого життя у 2022 році без спілкування. У ваше користування входить месенджер BiP, який ідеально підійде для тих, хто часто говорить по мобільному зв’язку в Україні, а також любить ділитися фотографіями, аудіо та відеофайлами та різними документами. Під час встановлення програми на ваш смартфон ви отримуєте 2 ГБ Інтернету як бонус на тиждень для перегляду таких сервісів, як Netflix, Megogo, YouTube, Trinity, Oll TV. Месенджер підтримує функцію секретного чату: ви вказуєте час, через який все листування видаляється.

Створюйте власні меми для спільних веселощів із близькими: завдяки додатку це стає можливим. Підключеним до lifecell доступна послуга безкоштовного месенджера навіть у роумінгу.

найдешевший тариф лайф у 2022

Найдешевший тариф Лайф на контракті у 2022 році

4 ГБ Інтернету та сто хвилин на дзвінки мобільні та міські – все це доступно завдяки найдешевшому контрактному тарифу «Комфорт» Лайф у 2022 році. Ви збережете до 15 відсотків коштів, скориставшись опцією “Тарифна підписка“. Для цього потрібно виконати такий алгоритм дій:

 1. Переконатись у можливості отримання послуги
 2. Перевірити баланс рахунку
 3. Підключити зручним для вас способом
 4. Отримати повідомлення про успішне підключення і переконатися в послугах за номером *490#

Способи підключення послуги:

 • За вказаним вище номером
 • Через замовлення шести або дванадцяти пакетів
 • Через програму “Мій Lifecell”

У тарифі «Комфорт» шахраї не зможуть скористатися вашими особистими даними у своїх цілях завдяки особливому захисту від таких зловживань. Адже завдяки персоніфікації номера всі найпоширеніші злочинні схеми – злом акаунта, розкрадання коштів із банківської картки, крадіжка самого гаджета – не працюють.

Абонентам доступна така послуга, як “Захисти мобільний”. З нею ви зможете захистити свою особисту інформацію та оперативно відстежити локацію вашого телефону.

До послуги входить:

 • Блокування на відстані
 • Визначення місцезнаходження пристрою
 • Видалення всіх даних
 • Фотофіксація та сирена
 • Фінансові витрати
 • Безкоштовна кур’єрська доставка знайденого телефону