Mobile ID – електронний цифровий підпис Lifecell

Стільниковий оператор Лайфселл не перестає дивувати і недавно він представив свою нову послугу. Mobile ID lifecell – надійно захищений цифровий підпис прямо в мобільному телефоні користувача. Абоненти Лайфселл можуть без проблем підключити дану послугу і моментально підписувати найрізноманітніші документи в електронній формі, що дуже зручно.

Простим громадянам дана послуга дасть можливість за допомогою мобільного номера підтверджувати онлайн власну особистість. І таким чином отримувати від держави різноманітні електронні послуги, а в майбутньому – авторизувати покупки в мережі, записуватися на прийом до лікаря або оформляти банківські рахунки.

Умови підключення Mobile ID Lifecell

як підключити mobile id lifecell

Щоб подати заявку на якнайшвидше підключення послуги, потрібно просто зробити дзвінок на телефонний номер 0800202222, або ж на спеціальний невеликий номером 5433 з мобільного Лайф в Україні. Існує ще один можливий варіант подачі заяви, а саме лист на пошту: mid_order@lifecell.com.ua

Сервіс прекрасно працює в незалежності від використовуваного тарифного плану. Для його нормальної роботи цілком вистачить навіть такого не дуже швидкого інтернету, як EDGE.

Переваги

Серед ключових переваг і плюсів Mobile ID Лайф можна відзначити:

  • Безпека. СІМ-картка Lifecell – захищений носій ЕЦПі.
  • На картці Mobile ID зберігатися може цілих два повноцінних ключі.
  • Зручність сервісу. На актуальних смартфонах Mobile ID функціонує без будь-якого стороннього оснащення. Але найголовніше полягає в тому, що вам не потрібно особисто відвідувати якісь офіси, включати ноутбук або персональний комп’ютер. Цифровий підпис можна без проблем поставити за допомогою вашого мобільного телефону.
  • Можливість підписувати онлайн будь-які документи і отримувати різноманітні електронні послуги зі смартфона позбавить від стояння у великих чергах і абсолютно зайвих поїздок.

Таким чином, підключення даної послуги – це повністю безпечно і дуже зручно. Це ще раз підтверджує, що life піклується про своїх абонентів.

Ціна послуги

Якщо говорити про вартість послуги мобайл айди Лайф, то тут слід зазначити наступне:

  • Активація (офіційний сертифікат на цілий рік, СІМ-картка з Mobile ID і плата за найперший місяць використання сервісу) – 250 грн.
  • Допоміжний офіційний сертифікат або продовження вже використовуваного на рік – 150 грн.
  • Плата за сервіс, починаючи безпосередньо з другого місяця – 20 грн/міс.

Очевидно, що це прийнятні ціни за той неймовірний комфорт, який дарує ця сучасна послуга.

Як відмовитися від MobileID Lifecell

У деяких ситуаціях з якихось причин може знадобитися відключитися від послуги. Часто це пропажа або крадіжка мобільного телефону. Для цього абоненту потрібно буде про це повідомити мобільного оператора Лайфселл. Після узгодження, сервіс буде відключений. Однак його можна буде без проблем підключить повторно.