Повчальний сервіс для діточок – Kidster

lifecell Kidster – це сервіс, який пропонує безлімітний доступ до розвиваючих ігор та мобільних застосунків для дітей віком від 3 до 12 років. Сервіс пропонує широкий вибір контенту, який допоможе дітям розвивати свої творчі здібності, логічне мислення, пам’ять та увагу.

Як користуватись сервісом

Підключити послугу можна зручним для вас способом:

  • Наберіть *519*1#
  • Надішліть SMS із текстом «1» на короткий номер 519
  • Підтвердіть підключення на kidster.lifecell.ua (тільки через мобільний інтернет)

Після підключення ви зможете завантажувати будь-які ігри та застосунки без обмежень та без плати за інтернет-трафік. Грати та користуватися завантаженими додатками можна навіть без доступу до інтернету. Для користування сервісом Kidster — мобільний інтернет використовується без додаткової плати на території України.

послуга lifecell kidster

Підключення та вартість

Якщо абонент оператора Lifecell вперше активує Kidster, послуга не тарифікується протягом семи днів (з моменту активації). Плата за 7 днів – 21 грн (враховуючи всі податки та збори). Детальна інформація про умови тарифікації нижче.

Вартість користування послугою за перші 7 днів включена в плату за подальше користування. Послуга автоматично оплачується кожні 7 днів.

При умові, що коштів не вистачає на оплату за 7 днів користування сервісом, здійснюється оплата у розмірі 18 грн за 6 днів / 15,50 грн за 5 днів / 13 грн за 4 дні / 9грн за 3 дні / 6,50 грн за 2 дні / 4 грн за 1 день (залежить від суми на рахунку абонента). Оплата за послугу здійснюється до моменту відмови Абонента в порядку, визначеному в розділі «Відключення послуги».

Керування послугою Kidster

Для управління послугою потрібно набрати USSD-запит: *519#

  • Сервіс пропонує широкий вибір розвиваючих ігор та застосунків.
  • Ігри та застосунки можна завантажувати без обмежень та без плати за трафік.

Як вимкнути Kidster Lifecell

Для відключення сервісу та припинення оплати за цю послугу, достатньо надіслати SMS-повідомлення з текстом «STOP» (або «СТОП») на короткий номер 519. Ця опція не вимагає додаткової плати.

Також можна відключити Кідстер через особистий кабінет. Для цього потрібно зайти в Профіль та вибрати пункт «Вимкнути».

Важливо! Під час переходу на сайт kidster.lifecell.ua потрібно використовувати мобільний інтернет від Lifecell.