Додаток Fizy від Lifecell

Lifecell Fizy – мобільний додаток від українського оператора, яке дозволяє отримати доступ до бібліотеки популярних треків, відео та радіостанцій. Додаток можна завантажити на будь-яку операційну систему, при його використанні тарифні мегабайти не списуються.

Завантажити FIZY від Лайфселл

Нові користувачі можуть оцінити всі переваги і недоліки мобільного додатка безкоштовно під час пільгового періоду, який надається на 30 днів.

Надалі, щоб отримати повний доступ до всього функціоналу, потрібно оформити підписку на сервіс.

Фізі Лайф – музична платформа для любителів потокової музики, які хочуть слухати треки онлайн і не завантажувати їх в пам’ять смартфона. Бібліотека сервісу постійно розширюється, додаються нові вітчизняні та зарубіжні виконавці.

Завантажити мобільний додаток можна для смартфонів, планшетів та інших мобільних пристроїв, що працюють на базі операційних систем Android і iOS. Додаток доступний для завантаження всім користувачам, а не тільки абонентам мобільного оператора Лайф Україна. Поширюється воно безкоштовно.

fizy завантажити

Переваги музичного сервісу

Серед переваг музичного сервісу від Лайф можна виділити:

 • Доступ до популярних треків виконавців з України та з усього світу;
 • Великий вибір вже сформованих творцями сервісу плейлистів, які підійдуть на будь-який випадок життя;
 • Доступ до відеокліпів, знятими до улюблених пісень;
 • Можливість прослуховування українських і світових радіостанцій в режимі онлайн;
 • Концертні виступи;
 • Можливість створення власних плейлистів, виходячи зі своїх музичних уподобань;
 • Всі функції при оформленні підписки доступні навіть без підключення до інтернету;
 • Додаток поширюється безкоштовно з 30-денним пробним періодом для нових користувачів;
 • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс російською мовою.

Рекомендуємо встановити та мобільний додаток Мій Лайфселл, з яким зручно керувати тарифами та стежити за оновленнями.

Вартість передплати

Для користувачів сервісу Фізі доступні такі підписки:

 • Базова. Щомісячна абонентська плата становить 49 гривень. Можливий варіант денної оплати підписки – за 1,85 гривень в день;
 • Преміальна підписка. Розмір абонентської плати на місяць – 59 гривень. Щодня з рахунку абонента буде списуватися по 2 гривні.

При використанні мобільного додатка не доведеться платити додатково за мобільний інтернет – прослуховування музики в сервісі не тарифікується (актуально тільки для абонентів мобільного оператора Лайф незалежно від чинного тарифного плану).

Як відключити Fizy

Враховуйте, що активована підписка призведе до того, що гроші з прикріпленої банківської карти будуть списуватися незалежно від того, використовуєте ви мобільний додаток чи ні. Списання також триватиме при видаленні програми зі смартфона.

Щоб відключити Fizy, досить скасувати активну підписку. Для цього треба зайти в магазин мобільних додатків на смартфоні, перейти в розділ «Передплати» і відмовитися від непотрібних сервісів.