Як замовити деталізацію на Lifecell

Виписка по рахунку допомагає абонентам отримати відомості про вихідні та вхідні дзвінки із зазначенням дати та часу, використаних мегабайтах інтернету, надісланих СМС-повідомлень.

Отримати детальний рахунок на передоплаті

Замовити деталізацію на Лайф за передоплатою можна за стандартною схемою:

  • увійти в мобільний додаток;
  • перейти до блоку «платежів та витрат» та вибрати «деталізований рахунок»;
  • ввести персональний пароль та провести завантаження необхідних відомостей.

Додаткова безпека даних забезпечується встановленням персонального коду, який використовується для відвідування сторінки «деталізованого рахунку».

Так, абонент залишається впевненим у відсутності доступу до детальної інформації за номером мобільного для сторонніх осіб. Пароль змінюється за бажанням користувача, нові дані надходять за запитом на електронну пошту.

Ціна

В Україні активація послуги «деталізованого рахунку» відбувається безкоштовно. Надалі вартість відомостей за одну добу дорівнює 0,5 гривням, у них враховується ПДВ та збори до ПФ.

деталізований звіт лайфселл контракт

Як замовити деталізацію рахунку на контракті

Деталізований рахунок Лайфсел за контрактом допомагає отримувати докладні відомості про дзвінки (їх напрямок, тривалість, вартість), платні послуги, які надавалися постачальником зв’язку протягом календарного місяця.

Для отримання даних на постійній основі в електронному вигляді користувачеві доведеться пройти реєстрацію в системі самообслуговування мобільного оператора та активувати вказану послугу:

  • увійти в мобільний додаток;
  • переміститися до розділу «платежів та витрат»;
  • вибрати “деталізацію”;
  • ввести персональний пароль, дочекатися завантаження інформації, що запитується.

Дані надходять абонентам, обслуговування яких відбувається на договірній основі.

У підсумковому документі для користувача присутні дані про вхідні та вихідні дзвінки із зазначенням у хвилинах, платі за користування послугами мобільного зв’язку. Електронна версія деталізованого рахунку вказує на період, протягом якого збираються дані щодо користування зв’язком.

Вартість

Лайфселл дозволяє отримувати детальну інформацію на постійній основі: щомісячна оплата послуги в електронній версії дорівнює 5,31 гривні. Тарифи оператора зв’язку наводяться з урахуванням усіх державних зборів із податками.