Вибір бізнес-номера на Lifecell

«Вибір номера» Лайф Україна – послуга від українського мобільного оператора, яка дозволяє вибрати будь-яку цифрову комбінацію серед представлених і доступних. Послуга дозволяє стати власником номера для бізнесу, який простіше буде запам’ятовуватися вашими колегами, партнерами та клієнтами.

Умови і вартість замовлення послуги

вибір номера лайф україна для бізнесу

Перевірити можливість підключення послуги представники малого бізнесу можуть, залишивши заявку через сайт або звернувшись до найближчого салону обслуговування абонентів Лайф. У салоні при підключенні також можна вибрати номер з будь-якою комбінацією цифр.

Абонентам для вибору доступні всі тарифні плани індивідуального і корпоративного типу, що діють на передплаченій або контрактній основі.

Вартість унікального номера – 200 гривень без урахування обраного тарифного плану. Плата за послугу знімається тільки один раз в момент підключення, далі абонент лише оплачує щомісячну плату, яка залежить від обраного тарифного плану.

Як скористатися малому бізнесу

Послуга «Вибір номеру» надається юридичним особам та ФОП. Для замовлення залиште заявку на сайті через форму. Далі буде потрібно:

  1. Звернутися в салон мобільного зв’язку «Лайф» і оплатити в повному обсязі вартість послуги.
  2. Придбати нову сім-карту без прописаного номера, вибравши попередньо відповідний тарифний план.