Тарифи Lifecell Бізнес Старт, Стандарт, Оптимальний і Про

Тариф Бізнес старт Lifecell – один з тарифних планів, який входить в лінійку спеціальних пропозицій для абонентів контрактної форми оплати. У нових тарифних планах абонентам пропонують велику кількість хвилин для дзвінків по Україні, СМС і мегабайт для виходу в інтернет через мобільну мережу.

Умови та вартість тарифу «Бізнес старт»

Бізнес старт – початковий тариф від мобільного оператора з мінімальним обсягом послуг в пакетних пропозиціях. Доступний для підключення контрактним абонентам оператора Лайф. Тарифний план діє по всій території України, підключення до мобільного інтернету на швидкості 4G є тільки в містах, де така можливість присутня.

бізнес стандарт lifecell

Оплата за тарифний план стягується з рахунку контрактного абонента 1 числа кожного нового місяця, якщо на момент списання на рахунку відсутня необхідна сума, пакети послуг не нараховуються, тарифікація здійснюється за стандартними тарифами.

Для юридичних осіб та ФОП діє спеціальна пропозиція при активації тарифу «Бізнес Старт» – знижка на абонентську плату в розмірі 50%. Знижка діє перший місяць після переходу на тариф +6 наступних повних місяців.

Щомісячна плата за пакет нарахованих послуг – 130 гривень, акційна ціна для зазначених категорій абонентів – 65 гривень.

Назва
послуги
Обсяг
пакетної
пропозиції
Дзвінки
Лайф
Безліміт
Дзвінки на
номери
інших
абонентів
по Україні
450 хвилин
СМС450 штук
Інтернет10 гігабайт
Соціальні
мережі
(Фейсбук,
Інстаграм,
Твіттер),
повідомлення
в BiP
Безлімітний
доступ без
тарифікації

На сайті мобільного оператора можна ознайомитися з вартістю послуг, яка діє в разі, якщо пакет не був активований через нестачу коштів на рахунку. Повторна спроба списання коштів здійснюється щодня.

«Бізнес Стандарт» і «Стандарт Плюс»

Якщо кількості пропонованих хвилин і мегабайт в тарифі «Бізнес Стандарт» недостатньо, компанія Лайф пропонує своїм контрактним абонентам ще кілька цікавих пропозицій.

Так, тарифний план Бізнес Стандарт+ дозволяє абонентам додатково отримувати 30 хвилин на дзвінки абонентам з інших країн

У зазначених тарифних планах також діє знижка для нових користувачів – протягом півроку (без урахування першого місяця після підключення) абонентська плата стягується зі знижкою 50%.

Назва
послуги
СтандартСтандарт
Плюс
Абонентська
плата
в місяць
230450
Дзвінки
на номери
інших
абонентів
по Україні
600 хвилин800
СМС600 штук800
ІнтернетБезлімітБезліміт
Соціальні
мережі
(Фейсбук,
Інстаграм,
Твіттер),
повідомлення
в BiP
Безлімітний
доступ
без
тарифікації
Без
тарифікації
Дзвінки
на Лайф
БезлімітБезліміт
Дзвінки
за кордон
Безкоштовні
хвилини
не надаються
30 хвилин

Отримати консультацію та підключити ці тарифи можна як онлайн, так і в салонах оператора Lifecell.

«Бізнес Оптимальний»

Ще один тариф, який найбільш адаптований для бізнес-користувачів. Крім безлімітного доступу до мобільного інтернету і пакета безкоштовних хвилин і СМС, абонентам також надається доступ IP-телефонії та інструментам GOOGLE WORKSPACE.

IP телефонія дозволяє оптимізувати витрати на мобільний та стаціонарний зв’язок у вашій компанії. Підключити до єдиної мережі можна не тільки абонентів, що знаходяться в одній будівлі, але і співробітників вашої компанії, які працюють в філіях.

GOOGLE WORKSPACE – спеціальний набір хмарних інструментів, за допомогою яких вдається оптимізувати роботу вашого бізнесу. Сервіси відкривають можливість працювати з документами в спільному доступі і вносити правки в режимі реального часу. Абонентська плата в місяць – 550 гривень.

Назва
послуги
Обсяг
пакетної
пропозиції
Дзвінки
Лайф
Безліміт
Дзвінки на
номери
інших
абонентів
по Україні
1000 
хвилин
СМС1000 
штук
ІнтернетБезліміт
Соціальні
мережі
(Фейсбук,
Інстаграм,
Твіттер),
повідомлення
в BiP
Безлімітний
доступ без
тарифікації
Дзвінки
за кордон
50 хвилин

бізнес оптимальний life

«Бізнес Про»

Найпросунутіший тариф у всій лінійці. За 700 гривень абонентської плати користувач отримує:

Дзвінки на
номери
інших
операторів
України
1500 хвилин
Дзвінки
за кордон
100 хвилин
СМС1500 штук

Також надає доступ до сервісів GOOGLE WORKSPACE і Послуга «Віртуальна АТС 5».

Як підключити / перейти на обраний контрактний тариф

Щоб підключитися або перейти на обраний тарифний план, досить залишити запит на сайті мобільного оператора. Послуга доступна тільки для ФОП та юридичних осіб.

Бізнес СтартЗалишити заявку
Бізнес Стандарт
та Стандарт+
Залишити заявку
Бізнес ОптимальнийЗалишити заявку
Бізнес ПроЗалишити заявку

Перелік документів для підключення доступний за посиланням.