Тарифи Digital Office від Lifecell

Лайф Діджитал Офіс – лінійка тарифів для корпоративних клієнтів, яка створена для активних користувачів мобільного інтернету 3G/4G. Залежно від обраного тарифного плану абоненту надається від 6 до 20 гігабайт мобільного інтернету на необмеженій швидкості.

Умови тарифного плану «Діджитал офіс 50»

Початковий тариф в лінійці, в якому користувачеві доступно 10 гігабайт мобільного інтернету без тарифікації, а також доступ до хмарного сховища на 10 Гб.

Абонентська
плата
50 грн
Використання
месенджера
Bip
Безліміт
Дзвінки
всередині
корпоративної
мережі
Безлім

За дзвінки на номери інших абонентів Лайф, інших операторів, а також на стаціонарні телефони стягується додаткова плата в розмірі 0,40 грн за хвилину розмови. У пакет також не включені безкоштовні СМС, вартість одного повідомлення по Україні – 1 грн. Після витрачення нарахованих в пакеті мегабайт користувач переходить на стандартну тарифікацію з’єднання з інтернетом – 10 гривень за 100 Мб.

Надані мегабайти активні тільки протягом доби, після чого списуються.

як підключитися до діджитал офіс lifecell

Пакет «Діджитал Офіс 60»

Якщо зазначеної вище кількості гігабайт для вас недостатньо, можна підключитися до Діджитал Офіс Lifecell з іншим обсягом пакетних пропозицій. Діджитал Офіс 60 – розширений пакет послуг, де крім 6 гігабайт мобільного інтернету надається також:

  • 200 хвилин на дзвінки на будь-які українські номери;
  • Не тарифікується доступ до системи Приват 24;
  • 200 СМС по Україні;
  • 25 гігабайт в хмарному сховищі.
Абонентська
плата
60 гривень
Розрахункова
денна вартість
2 грн
Доступ до
соціальних
мереж
Безліміт
BIPБезкоштовний
доступ на
території
України

Тарифікація послуг понад пакет аналогічна, як і в попередньому тарифному плані.

Тариф «Діджитал Офіс 70»

Ще один тарифний план від мобільного оператора, який підійде корпоративним абонентам, що витрачають велику кількість мегабайт мобільного інтернету в день. Тарифний план діє по всій території України незалежно від того, де знаходиться абонент. Враховуйте, що доступ до мережі на швидкості 4G надається тільки при наявності технічної можливості, часто підключення недоступно в маленьких і віддалених населених пунктах.

При підключенні тарифного плану користувач отримує доступ до наступних можливостей:

Щомісячна
абонентська
плата
70 гривень
Кількість не
тарифіклваних
гігабайт
20 Гб
Хмарне
сховище
Лайфбокс
25
гігабайт
Доступ до
месенджера
BIP
Без
тарифікації

Після витрачання 20 гігабайт пакетного інтернету доступ до мережі надається після придбання пакета на 100 Мб за 10 гривень. Якщо на рахунку абонента відсутня необхідна сума, за кожен мегабайт мобільного інтернету з рахунку списується 0,25 гривень.

Абонентська плата з рахунку абонента списується 1 числа кожного нового місяця незалежно від дати підключення.

Максимальний тариф «Діджитал Офіс 90»

Лінійка тарифів Digital Office на Лайф закінчується максимальною пропозицією в пакеті «Діджитал Офіс 90». Тут користувачеві не тільки доступно 10 гігабайт мобільного інтернету, але і не тарифікований доступ до соціальної мережі Фейсбук.

лайф діджитал офіс

Плата не стягується при використанні офіційного мобільного дадатку соцмережі, а також офіційного сайту. Враховуйте, що при використанні сторонніх програм для доступу до свого облікового запису тарифікація проводиться на стандартних умовах.

Абонентська
плата за
тариф на
місяць
90 грн.
Дзвінки на
мобільні
номери Лайф,
інших операторів
і стаціонарні
телефони
300 хвилин
Дзвінки
всередині
корпоративної
мережі
Безкоштовно
Кількість
СМС
всередині
пакету
300 штук
в місяць
Доступ до
соціальних
мереж і
месенджера
BIP
Безліміт
Доступ до
системи
Приват 24
Безліміт
Мобільний
інтернет на
швидкості
4G/3G
10 гігабайт

При нарахуванні нового місячного пакета послуг всі невитрачені мегабайти, хвилини і СМС анулюються.

Як підключити обраний контрактний тариф

Перехід на зазначені тарифні плани з уже існуючого номера неможливий, потрібне придбання нового стартового пакета. Перевірити можливість підключення конкретного тарифного плану можна на сайті мобільного оператора Лайф, для цього достатньо заповнити форму із зазначенням особистих та контактних даних.

На сайті також можна ознайомитися зі списком документів, які можуть знадобитися для підключення послуг.

Саме підключення відбувається в салоні стільникового зв’язку Лайф. При необхідності співробітники салону допоможуть визначитися з відповідним тарифним планом в залежності від кількості активних абонентів та інших умов використання мобільного інтернету.

Для активації пакету послуг необхідно поповнити мобільний рахунок на суму, що відповідає розміру місячної абонентської плати.