Тарифний план «Шкільний» від Лайф

Тариф «Шкільний Лайф» – тариф зі спеціальними умовами. Дозволяє підключити два “улюблені” номери інших операторів для безлімітних дзвінків. Також безлімітний доступ надається для месенджерів та соціальних мереж. Тариф працює за передоплатою.

Умови пакету для школярів

пакет шкільний life

Тарифний план «Шкільний Лайф» при підключенні надає абоненту доступ до таких послуг:

  • Мобільний інтернет – 7 гігабайт без тарифікації трафіку. Додаткові гігабайти можна отримати за 30 хвилин дзвінків у месенджері BIP;
  • Дзвінки на номери абонентів Лайф не тарифікуються;
  • Безлімітні дзвінки на два улюблені номери. Абонент може підключити до пакета два будь-які номери, у тому числі користувачів інших мобільних операторів України;
  • Безлімітний доступ надається до програми Дія, до соціальних мереж Інстаграм, Фейсбук і Твіттер, до месенджерів Телеграм, Скайп, Viber та ін.

Користувач має можливість активувати додатковий пакет послуг за допомогою комбінації *700# до закінчення дії поточного пакета.

Щоб змінити поточні улюблені номери або вбити їх у базу, потрібно набрати на телефоні комбінацію *323# і дотримуватися подальших вказівок на екрані.

Вартість

Місячна вартість тарифного плану для школярів – 150 гривень. У перерахунку на день приблизна вартість послуг становить 5,36 грн.

Як підключитись / перейти на тариф Шкільний Lifecell

Тарифний план доступний для підключення лише новим абонентам оператора Лайф. Потрібно придбати стартовий пакет в салонах мобільного зв’язку або замовити його з доставкою через сайт компанії.

Щоб активувати послуги, потрібно здійснити дзвінок на номер будь-якого абонента або відкрити будь-яку сторінку в інтернеті через мобільний браузер. Місячна вартість послуг вже включена до ціни тарифного плану.