Послуга «МультиSim інтернет» від Lifecell

Використання інтернету на декількох пристроях одночасно стало можливим з Мультисім Лайф. Тепер не потрібно підключати роздачу на інші пристрої, достатньо активувати додаткові сім-картки для користування мобільним інтернет-зв’язком на додаткових девайсах.

Як працює послуга « Мультисім інтернет»

При користуванні основною карткою оператора в смартфоні, сім-карта Лайф для інтернету встановлюється в планшет або інший гаджет. Управління послугами провадиться з єдиного рахунку.

Опція потрібна абонентам:

  • працюючим з декількома девайсами, що вимагають виходу в інтернет;
  • що постійно переміщається, не має можливості приєднання до лінії Wi-Fi.

Зручність користування додатковою картою полягає у можливості підключення смартфонів родичів, які потребують виходу до Всесвітнього павутиння. Ліміту за Гб немає.

сим карта лайф для інтернету

Як підключити

Приєднання до мультисім інтернет Лайф проходить за стандартним алгоритмом:

  • необхідно перевірити, що на пристрої з основною сім-картою оператора є достатня сума грошей для замовлення послуги;
  • проводиться встановлення додаткової картки в планшет або мобільний телефон, після активації послуги її можна переставити в девайс, з перезавантаженням на запит системи;
  • з стільникового, в якому знаходиться основна сім-карта, відправляється запит *144#;
  • активувати послугу можна за допомогою інструкції оператора;
  • на гаджет з вторинною карткою надійде смс-повідомлення – для підтвердження підключення воно проводиться за допомогою USSD-запиту через меню *144#.

Перевірка приєднання до послуги здійснюється через код *161#. Процедура проходить з додаткового пристрою, на якому встановлена вторинна сім-картка. Чинний тариф прописується як «Vash taryf: MultiSIM».

Вартість

Після підключення послуги з абонента знімається плата 50 гривень (стандартна ціна). Надалі опція продовжується автоматично через кожні 4 тижні, якщо одночасно активувати дві лінії, то за кожну послугу стягується окрема плата.

За недостатньої кількості коштів на рахунку опція продовжується щодня, за кожну добу користування інтернетом доведеться заплатити 2 гривні. Правило діє до поповнення рахунку та повного розрахунку за чотиритижневий зв’язок.

Автоматичне відключення тарифу відбувається за умов нестачі коштів на основній лінії протягом 270 діб. Послуга від Лайфселл від самого початку увімкнена до тарифного плану «Platinum Лайф», у його рамках додаткова оплата не стягується.