Мобільна Телеметрія Lifecell

Lifecell IoT – розумні і збалансовані тарифи для абонентів українського мобільного оператора, які дозволяють проводити моніторинг різних пристроїв, які працюють від SIM-карт. Йдеться про термінали, сенсори, сигнализациії, касові апарати і інші подібні пристрої.

Що таке IoT і M2M

lifecell тарифи iot

M2M – спеціальна архітектура, яка використовується переважно в системах відеоспостереження, дозволяє дистанційно керувати пристроями та оптимізувати робочі процеси. Система в основному використовується для вертикальних додатків і компаній, які хочуть інтегрувати в свою роботу вузькоспеціалізовані системи з простою архітектурой.

IoT – система, що об’єднує в собі світ бізнесу і окремих людей. В основному система здійснює виробництво та публікацію зібраних даних. Присутня можливість вибору окремого потоку даних, щоб задовольнити потреби кожного конкретного додатка.

Основна відмінність між системами полягає в тому, що M2M з’єднує між собою конкретну і певну кількість точок з висновком даних на певний концентратор, а IoT може працювати з необмеженою кількістю пристроїв і потоків.

Умови та вартість тарифів 4G IoT Лайф

До основних переваг використання послуги від мобільного оператора Лайф можна віднести:

  • Автоматизація різних процесів швидко і ефективно без фізичного підключення;
  • Тарифікація з’єднання по байтам;
  • Складання статистичних даних.

Тариф Датчик Лайф представлений для абонентів декількома пакетами. У вартість щомісячного пакету входить певний набір послуг.

В рамках пакету надаються хвилини, мегабайти і СМС. Кількість залежить від конкретного пакета.

Тариф
4G IoT
20406090120
Щомісячна
вартість
пакета
послуг, грн
20406090120

Умови і ціна пакетів 3G IoT від Lifecell

Для абонентів 3 G мобільний оператор пропонує окремі пакети послуг. Вартість конкретного пакета також залежить від кількості не тарифікуються мегабайт, СМС і хвилин.

 БазовийОптимальнийПрофесійний
Щомісячна
абонентська
плата
101525

Якщо протягом календарного місяця були витрачені хвилини, мегабайти і СМС понад тариф, з рахунку списуються додаткові гроші. Розмір списань залежить від конкретного тарифного плану.